مركز آموزشهاي الكترونيك
۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
معرفي

 

امروزه آموزش با روش‌ها و ابزارها و محيط‌هاي جديد ارتباطي روبه‌رو شده است. پيشرفت‌هاي اخير در صنعت رايانه و اطلاع‌رساني، ورود و ظهور شبكه‌هاي اطلاع‌رساني محلي، ملي، منطقه‌اي و بين‌المللي و به ويژه‌ اينترنت؛ چندرسانه‌اي‌ها؛ فناوري‌هاي ارتباطي، ابزارها و روش‌هاي جديد را پيش روي طراحان، برنامه ريزان و مديران و مجريان برنامه‌هاي آموزشي قرار داده است. به‌اين‌ترتيب، الگوهاي سنتي يادگيري متحول شده‌اند و كاربران با حجم گسترده‌اي از اطلاعات و دانش مواجه هستند.در حال حاضر بسياري از كشورهاي پيشرو درزمينه‌ي ارتباط از راه دور، در حال ايجاد و راه‌اندازي دانشگاه‌ها و كلاس‌هاي مجازي و الكترونيكي هستند.

آموزش مجازي روش نويني از آموزش در بستر اينترنت مي باشد كه در آن يادگيرنده مي تواند در محيطي با تمام ويژگي هاي محيط فيزيكي با استاد درس ارتباط برقرار نموده و مواد آموزشي را دريافت نمايد. در اين روش محدوديت فيزيكي و زماني وجود نداشته، در نتيجه تعداد بيشتري از يادگيرندگان مي توانند در هر زمان و مكاني در كلاس درس شركت نمايند.آنچه مسلم  است، آموزش‌ مجازي روش مناسبي براي ظهور و بروز استعدادها، خلاقيت و نوآوري‌ها خواهد بود.

لذا دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بهره‌گيري از سيستم‌هاي الكترونيكي نظير كامپيوتر، اينترنت، ديسك‌هاي چندرسانه‌اي، نشريه‌هاي الكترونيكي و خبرنامه‌هاي مجازي با هدف كاستن از رفت و آمدها و صرفه‌جويي در وقت و هزينه و در ضمن يادگيري بهتر و آسان‌تر سعي در ارتقاي سطح علمي دانشجويان اقدام به مجازي سازي كلاسهاي آموزشي و محتواي درسي نموده است. 

1394/08/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal