بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ شنبه ۱۰ اسفند
br ENGLISH
فرمت HTML

راهنماي استفاده كاربران از خدمات كتابخانه

تهيه و تنظيم :

نسرين ابراهيم قوچي

 

كاربر گرامي ضمن تشكر از انتخاب كتابخانه مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري ، جهت استفاده از خدمات كتابخانه اين مركز ، رعايت موارد زير الزامي مي باشد :

 1. داشتن كارت دانشجويي براي دانشجويان مقطع دكتراي عمومي و دانشجويان پيراپزشكي ، پرستاري و مامايي
 2. داشتن كارت عضويت ويژه اساتيد و دستياران دكتراي تخصصي پزشكي كه توسط كتابخانه صادر ميگردد ، درغير اين صورت كارت نظام پزشكي .
3. داشتن كارت ملي يا شناسايي بيمارستان براي كاركنان. 
4. تعداد كتابهايي كه به امانت داده ميشود 2 جلد مي باشد و امانت به مدت يك هفته تا 10 روز براي دانشجويان پايه و براي اساتيد و دستياران دكتراي تخصصي تا 15 روز مي باشدو هريك از گروهها تا دوبار حق تمديد را دارند .
 5. مخزن كتاب از ساعت 8صبح تا ساعت 19:30 باز مي باشد و در فاصله ساعت 14-15به مدت يك ساعت بسته مي باشد.
6. سالن مطالعه همه روزه حتي ايام تعطيل، از ساعت 7:30 صبح لغايت 11 شب يكسره باز مي باشد و در ايام امتحانات دستياري يا رزيدنتي تخصصي تا پاسي از صبح باز خواهد بود.
 7. يكشنبه ها حين ساعت 14:30 الي 15:30 توسط گروه خدمات، واشينگ و نظافت انجام ميشود. 
 8. پايان نامه ها، كتابهاي مرجع و مجلات صرفا" جهت مطالعه در كتابخانه مي باشد تنها در صورت درخواست رزيدنت يا اساتيد پزشكي به مدت كوتاه امانت داده خواهد شد.
 9. كتبي كه به عنوان رفرنس آموزشي گروههاي پزشكي معرفي شده اند به علت كمبود تعداد نسخه در كتابخانه ، طبق تاريخ مقرر بايد عودت داده شود
10. كتابهاي دريافتي بايد به هنگام تحويل سالم باشند و در صورت مفقود شدن، بايد كتاب را تهيه و جايگزين نماييد.  
11. در صورتي كه امانت گيرنده موفق به يافتن كتاب موردنظر نشود بايد معادل قيمت كتاب به بهاي روز ، و به تشخيص كتابدار، منبع پيشنهادي را به عنوان جايگزين خريداري و تحويل كتابخانه نمايد.  
 12. در هنگام تسويه حساب، نبايد هيچ كتابي در دست امانت گيرنده باشد و پس از تسويه حساب با كتابخانه ، عضويت فرد سلب ميشود.
13. دسترسي به مخزن كتاب و قفسه ها براي تمامي اعضاء و مراجعين آزاد است. لذا خواهشمنداست از به هم ريختن نظم كتب چيده شده در قفسه خودداري كنيد و كتب را در جاي خود بگذاريد.
14. كتابخانه محل مطالعه است ، ضمن رعايت سكوت، لطفا" از تجمع و صحبت بپرهيزيد و تلفن خود را جهت حفظ آرامش محيط در حالت سالينت (بي صدا) قرار دهيد.
15. باتوجه به فضاي كم جهت مطالعه، از گذاشتن كيف يا وسايل همراه و اشغال ميز و صندلي ديگران پرهيز كنيد.
16. سايت پژوهشي در داخل مخزن كتاب تعبيه شده است و با توجه به دانشگاهي بودن مجموعه ، جهت استفاده از اينترنت لازم است نام كاربري و پسورد ورود به اينترنت را از دانشكده خود دريافت كنيد. 
 17. در صورت استفاده از موبايل يا تبلت مي توانيد با استفاده از شبكه وايرلس موجود در كتابخانه، به اينترنت دانشگاه وصل گرديد.
18. در هنگام خروج از كتابخانه ميز و صندلي خود را مرتب نموده و از ريختن زباله در كف سالن پرهيز نماييد. .
 
 
 از صبر و حوصله شما از مطالعه اين صفحه كمال تشكر را داريم . اميدواريم بتوانيم پاسخگوي نياز هاي شما باشيم
 
 
 
1398/11/14
Powered by DorsaPortal