بيمارستان آموزشي ودرمانی بوعلي سينا
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
HTML

دانشگاه علوم پزشكي مازندران

         كتابخانه مركز آموزشي درماني بوعلي سينا ساري

راهنماي استفاده كاربران از خدمات كتابخانه

 

كاربر گرامي ضمن خوش­آمد، جهت استفاده از خدمات كتابخانه و امانت كتاب در اين مركز، موارد زير را رعايت فرمائيد:

1.       داشتن كارت دانشجويي براي دانشجويان مقطع دكتراي عمومي و دانشجويان پيراپزشكي و همچنين داشتن كارت عضويت اساتيد و دستياران دكتراي تخصصي كه توسط كتابخانه صادر مي­گردد، ضروري بوده درغير اين صورت كارت نظام پزشكي و يا كارت كتابخانه دانشكده پزشكي (به­ عنوان كتابخانه مادر) قابل قبول مي باشد.

2.       داشتن كارت شناسايي بيمارستان براي كاركنان مركز و كاركنان دانشگاه. 

3.       تعداد كتاب­هايي كه به امانت داده مي­شود براي دانشجويان پزشكي 3 جلد و به مدت يك هفته تا 30 روز بوده و براي دانشجويان پيراپزشكي تا دو هفته مي­باشد و هريك از گروه­ ها تا دوبار تمديد مي­گردد.

4.      كتابخانه از ساعت 7/5 صبح تا 7/ عصر بصورت يكسره مي باشد.

5.       پايان­ نامه ها،­ كتاب­هاي مرجع و مجلات صرفا جهت مطالعه در كتابخانه مي­ باشد تنها در­صورت درخواست اساتيد به مدت كوتاه امانت داده خواهد شد.

6.       كتب رفرنس گروه­هاي آموزشي فقط جهت استفاده در كتابخانه مي ­باشد.

7.       كتابهاي دريافتي بايد به هنگام تحويل سالم باشند و در صورت مفقود شدن يا خط كشيده شدن بايد كتاب را تهيه و جايگزين گردد. در صورتي كه امانت گيرنده موفق به يافتن كتاب موردنظر نشود بايد معادل قيمت كتاب به بهاي روز و به تشخيص كتابدار، منبع پيشنهادي را به عنوان جايگزين خريداري و تحويل كتابخانه نمايد.  

8.       هنگام تسويه حساب، نبايد هيچ كتابي در دست امانت گيرنده باشد و پس از تسويه حساب با كتابخانه، عضويت فرد لغو مي­شود. 

9.       ضمن رعايت سكوت، لطفا از تجمع و صحبت بپرهيزيد و تلفن خود را جهت حفظ آرامش محيط در حالت بي­صدا قرار داده و در هنگام خروج از كتابخانه ميز و صندلي خود را مرتب نموده و از ريختن زباله در سالن پرهيز نماييد.

10.    سايت پژوهشي در داخل كتابخانه تعبيه شده است و با توجه به دانشگاهي بودن مجموعه، جهت استفاده از اينترنت لازم است نام كاربري و پسورد ورود به اينترنت را از دانشكده خود دريافت كنيد. 

11.    در صورت استفاده از موبايل يا تبلت مي­توانيد با استفاده از شبكه وايرلس موجود در كتابخانه، به اينترنت دانشگاه وصل گرديد.

12. چهارشنبه­ ها توسط گروه خدمات حين ساعت1/30 الي 2، نظافت انجام مي­شود. 

 

تهيه و تنظيم : حسين شريفي

1398/04/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal