دبیرخانه کلان منطقه یک آمایش آموزش عالی بخش سلامت
۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1396/11/03 تعداد بازدید: 31
برگزاري چهارمين جلسه شوراي معاونين آموزشي دانشگاه‌هاي كلان منطقه يك
جلسه معاونين آموزشي و مديران تحول و نوآوري آموزش دانشگاه‌هاي كلان منطقه يك در روز سه‌شنبه مورخ 96/10/19 در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار گرديد.

جلسه معاونين آموزشي و مديران تحول و نوآوري آموزش دانشگاه‌هاي كلان منطقه يك در روز سه‌شنبه مورخ 96/10/19 در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار گرديد. در شروع جلسه دكتر موسوي سرپرست دبيرخانه كلان منطقه يك و رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن خير مقدم به حاضرين به ايجاد نگاهي بنيادي به تحول در حوزه آموزش علوم پزشكي و گفتمان و نوآوري آموزش در محيط‌هاي دانشگاهي اشاره نمودند و بر ضرورت استمرار و تقويت كار تيمي بين دانشگاه‌هاي منطقه، توجه به هم‌افزايي و توانمندي دانشگاه‌ها و بررسي و اولويت‌بندي برنامه‌ها و سياست‌هاي ابلاغي وزارت بهداشت با توجه به قابليت اجرايي در سطح منطقه تاكيد نمودند. در ادامه دكتر گدازنده جانشين سرپرست كلان منطقه يك و معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن اشاره به تلاش‌هاي دانشگاه‌هاي منطقه، گزارشي از پايش برنامه عملياتي تحول و نوآوري آموزش منطقه و اقدامات و فعاليت‌هاي دانشگاه‌هاي منطقه در هر يك از بسته‌ها ارائه نمودند و سپس آقاي دكتر عابدي مدير تحول و نوآوري آموزش كلان منطقه گزارشي از پيش‌نويس برنامه عملياتي 1397 تحول و نوآوري آموزش منطقه ارائه و در ادامه مسئولين هر يك از بسته‌هاي تحول نقطه نظرات خود را در خصوص فعاليت‌هاي منطقه بيان نمودند.

برگزاري چهارمين جلسه شوراي معاونين آموزشي دانشگاه‌هاي كلان منطقه يك
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal