پرچم
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
در چهارمين سال استقرار نظام مديريت عملكرد در معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه هاي علوم پزشكي
كسب رتبه "پيشتاز يك ستاره" كشور توسط دانشگاه علوم پزشكي مازندران
در سي و هفتمين همايش معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه‌ها و دانشكده‌هاي علوم پزشكي كشور و سازمان‌هاي وابسته در زنجان، از دانشگاه علوم پزشكي مازندران به جهت كسب رتبه "پيشتاز يك ستاره" تقدير به عمل آمد.

در سي و هفتمين همايش معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه‌ها و دانشكده‌هاي علوم پزشكي كشور و سازمان‌هاي وابسته در زنجان، از دانشگاه علوم پزشكي مازندران به جهت كسب رتبه "پيشتاز يك ستاره" تقدير به عمل آمد.

در چهارمين سال استقرار نظام مديريت عملكرد در معاونت هاي توسعه مديريت منابع دانشگاه علوم پزشكي كشور در سال 1396 برنامه هاي عملياتي معاونت هاي توسعه مديريت و منابع دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور ، توسط وزارت متبوع ارزيابي و دانشگاه علوم پزشكي مازندران عنوان رتبه پيشتاز يك ستاره كشور را به خود اختصاص داد .

دكتر سيدعلي صدرالسادات معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در سي و هفتمين همايش معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه‌ها و دانشكده‌هاي علوم پزشكي كشور سازمان‌هاي وابسته كه در سالن اجلاس مركز همايش‌هاي بين‌المللي روزبه دانشگاه علوم پزشكي زنجان؛ برگزار شد از دكتر سيد عباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به جهت ارائه مديريت عملكرد معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران در سال 96 و كسب رتبه پيشتاز يك ستاره ، با اهداء لوح و تنديس قدرداني كرد.

گفتني است لوح سپاس اين رتبه برتر،  توسط دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران و با حضور جمعي از اعضاي هيات رئيسه اين دانشگاه در مراسم گراميداشت روز كارمند به رييس دانشگاه تقديم شد.

در بخشي از متن اين سپاسنامه، از سوي "سيد علي صدرالسادات"؛ معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت ، خطاب به دكتر "سيد عباس موسوي "؛ رييس دانشگاه آمده است:

نظام مديريت عملكرد به عنوان فرآيندي كه مسير حركت سازمان را بر مبناي ارزيابي وضع موجود و تجسم وضع مطلوب، مشخص و رصد مي كند، ضامن تدام بقا و پويايي كارآمد هر سيستمي است.

مايه خوشحالي است، ابراز دارم، در چهارمين سال استقرار نظام مديريت عملكرد در معاونت توسعه مديريت و منابع در سال 1396، آن دانشگاه به رتبه "پيشتاز يك ستاره" نايل آمده است.

شايسته است از توجه جنابعالي و زحمات معاون محترم توسعه مديريت و منابع آن دانشگاه و همكاران گرامي ايشان تشكر نمايم، توفيقات بيشتر همگان را در كسب رضايت الهي و نيل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواستار باشم.

تاریخ:
1397/06/11
تعداد بازدید:
322
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal