پرچم
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
برگزاري مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
مراسم بزرگداشت روز حسابدار با حضور معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، مديران ، حسابداران و كارشناسان مديريت بودجه و مالي اين دانشگاه در سالن قلم دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز حسابدار با حضور معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، مديران ، حسابداران و كارشناسان مديريت بودجه و مالي اين دانشگاه در سالن قلم دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.

دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن گرامي داشت روز حسابدار عنوان كرد: هدف اصلي دانشگاه تامين سلامت مردم است و حسابداران از جايگاه ويژه اي در به ثمر رسيدن آن برخوردار هستند و آن ها هست كه با صيانت از منابع اعتباري و اتخاذ راهكارهاي مالي دانشگاه را به سمت موفقيت سوق دهند.

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، منابع مالي را مهمترين حوزه بعد از سرمايه انساني عنوان كرد و افزود: افرادي كه در اين حوزه فعاليت مي كنند، از نظر مسووليت، حساسيت و دقت و امانتداري، وظايف بسيار سنگيني را بر عهده دارند.

وي گفت : طي پنج سال اخير اقدامات بسيار گسترده جهت تحول ، توسعه و ارتقاء خدمات در دانشگاه علوم پزشكي مازندران انجام شد بيان كرد: در طي چند سال اخير شاهد رشد و توسعه دانشگاه در همه‌ي ابعاد بوده ايم بطوريكه بيش از 500 پروژه با حدود 190 هزار متر مربع به فضاهاي بهداشتي درماني و آموزشي استان اضافه شد و حدود 100 هزار متر مربع نيز در دست اجرا است.

وي در ارائه گزارش كوتاهي از گردش مالي دانشگاه با بيان اينكه رشد اعتبارات نيز خوب بوده بيان كرد: در حال حاضر گردش مالي مجموع اعتبارات جاري، عمراني و ابلاغي دانشگاه، بالغ‌ بر 1900 ميليارد تومان مي باشد.

وي افزود: عليرغم همه استرس‌ها و چالش ها توانستيم منابع تخصيص يافته را وصول كنيم و به همين دليل مديران بودجه و مالي و جمعي از حسابداران و كارشناسان بودجه و مالي شايسته تقدير هستند.

دكتر پنبه چي به طلب‌هاي مالي دانشگاه از سازمان‌هاي بيمه و بدهي كه در اين مجموعه ايجاد كرده است اشاره نمود و بيان كرد : اين مسئله فشار مستقيم به مديريت‌ها و درنهايت به حسابداران تحميل مي‌كند.

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به مطالبات بحق بازنشسته ها به پيگيري مستمر اين معاونت و وزارت بهداشت در سطح ملي و سازمان مديريت كشور جهت حل مشكل آنان اشاره كرد و با بيان اينكه نياز به همراهي و مساعدت سازمان مديريت كشور مي باشد تا با صدور تخصيص اعتبارات مربوطه براي بازنشستگان وزارت بهداشت همچون ساير دستگاههاي اجرايي، هرچه سريع تر مشكلات اين عزيزان رفع شود.

در پايان از تعدادي از پيشكسوتان و مسئولان و كارشناسان حسابداري به نمايندگي از زحمتكشان اين حرفه از جمله آقاي جهاندار، مدير سابق امور مالي دانشگاه؛ تقدير شد.

تاریخ:
1397/09/14
تعداد بازدید:
142
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal