پرچم
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اولين جشنواره نظام پذيرش پيشنهادها و ثبت تجربه كاركنان سلامت :
امروزه انسان موفق بايد داراي مهارت هاي تفكر خلاقانه، نقادانه، تصميم گير و تفكر حل مسئله باشد
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از همه كاركنان و مديران اين دانشگاه كه با همت و تلاش موجب افتخار در سومين كنفرانس ملي تحول و نوآوري سازماني و اولين جشنواره ملي تاپ نظام سلامت كشور شدند تقدير و تشكر كرد.

دكتر عباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اولين جشنواره نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها و ثبت تجربه كاركنان سلامت با بيان اينكه سازمان موفق بايد پيشنهاد پذير و انتقاد پذير باشد، گفت: علت عدم موفقيت سازمان هاي ناموفق نداشتن اين خصوصيات است و به همين دليل در دنيا دولت هايي كه در خود اين چنين سازمان هايي دارند ناكارآمد هستند.

دكتر موسوي اظهار كرد: موضوع مشاركت كاركنان در ارائه نظام پيشنهادات از دغدغه هايي است كه براي رسيدن به   هدف تعيين شده و جلب اين مشاركت راه طولاني در پيش داريم.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران افزود:  امروزه سازمان جهاني بهداشت انساني را موفق مي داند كه داراي مهارت هاي تفكر خلاق، تفكر نقادانه، تفكر تصميم گيري و تفكر حل مسئله باشد و از اين مهارت هاي  مهم براي داشتن زندگي خوب استفاده كند و اگر جامعه و فردي اين مهارت ها را نداشته باشد نمي تواند پيشرفت نمايد.

وي تاكيد كرد: جامعه امروزي ما نيز در زمينه انتقاد پذيري و پيشنهاد پذيري ضعف دارد و بايد فرهنگ رفتارهاي خود را اصلاح كنيم و در هر زمينه اي به سمت استقبال از نظرات و پيشنهادهاي كارآمد و سازنده برويم.

دكتر موسوي با بيان اينكه جامعه امروزي ما جامعه اي شفاهي است، گفت: عمر جوامع شفاهي بسيار كوتاه است ، بنابراين براي استفاده از تجربيات موفق بايد آن را مكتوب و به ثبت رساند تا در آينده از آن بهره برداري كرد.

وي در پايان از همه كاركنان و مديراني كه موجب شدند تا دانشگاه علوم پزشكي مازندران  بتواند در سومين كنفرانس ملي تحول و نوآوري سازماني و  اولين جشنواره ملي تاپ در نظام سلامت كشور عنوان برتر  را كسب كند تقدير و تشكر كرد .

گفتني است لوح تقدير وزارت بهداشت و تنديس سومين كنفرانس ملي تحول و نوآوري سازماني و  اولين جشنواره ملي تاپ در نظام سلامت كشور توسط معاون سرمايه انساني سازمان مديريت استانداري مازندران و معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران به دكتر سيد عباس موسوي اهداشد.

تاریخ:
1397/12/20
تعداد بازدید:
137
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal