پرچم
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
با حضور در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم (ص) انجام شد
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از خوابگاه هاي اين دانشگاه
دكتر سيدعباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به همراه جمعي از اعضاي هيأت رئيسه اين دانشگاه با حضور در مجتمع پيامبر اعظم (ص) ، ضمن حضور در خوابگاه هاي دختران و پسران و بازديد از اين مجموعه ها با دانشجويان ديدار و گفت وگو كرد .
به مناسبت هفته خوابگاه ها دكتر سيدعباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به همراه جمعي از اعضاي هيأت رئيسه اين دانشگاه با حضور در مجتمع پيامبر اعظم (ص) ، ضمن حضور در خوابگاه هاي دختران و پسران و بازديد از اين مجموعه ها با دانشجويان ديدار و گفت وگو كرد .
حضور در مزار شهداي گمنام و قرائت فاتحه ،حضور در مسجد مجتمع و شركت در نماز جماعت مغرب و عشا به همراه دانشجويان از ديگر برنامه هاي اين بازديد بود. در ادامه رييس دانشگاه و همراهان ايشان روزه ي خود را در جمع صميمي دانشجويان و در سلف مجتمع باز كرده و در ضيافت افطاري دانشجويان شركت نمودند.
همچنين رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و هيأت همراه با حضور در سالن هاي فوتسال شماره هاي 1 و 2 حضرت علي ابن ابي طالب (ع) مجتمع پيامبر اعظم (ص) از نزديك ديدارهاي فوتسال جام رمضان ويژه دانشجويان و كاركنان اين دانشگاه را به تماشا نشستند .
گفتني است در اين برنامه ها دكتر رنجبران جانشين رئيس دانشگاه ، دكتر حق شناس معاون فرهنگي و دانشجويي ، دكتر پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع ، دكتر سعيدي معاون تحقيقات و فناوري و جمعي از مديران دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رياست دانشگاه را همراهي مي كردند.
تاریخ:
1398/02/26
تعداد بازدید:
1693
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal