دبیرخانه کلان منطقه یک آمایش آموزش عالی بخش سلامت
۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1397/07/18 تعداد بازدید: 242
نشست شوراي تحول و نوآوري آموزش دانشگاه علوم پزشكي مازندران
شوراي تحول و نوآوري آموزش دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور معاون، مديران حوزه آموزش دانشگاه و مسئولين بسته‌هاي تحول و نوآوري آموزش در روز سه‌شنبه مورخ 97/06/13 در سالن قلم برگزار گرديد.

شوراي تحول و نوآوري آموزش دانشگاه در روز سه شنبه مورخ 97/06/13 با حضور معاون آموزشي و مسئولين بسته‌هاي تحول و نوآوري آموزش در سالن قلم برگزار گرديد. در شروع جلسه دكتر گدازنده معاون آموزشي و جانشين سرپرست دبيرخانه كلان منطقه يك ضمن تقدير و تشكر از زحمات مسئولين بسته‌ها در پيشبرد اهداف و فعاليت‌هاي بسته تحول و نوآوري آموزش مطابق برنامه عملياتي سال 97 بر تحقق عملي فعاليت‌ها و تحول و نوآوري در حوزه آموزش تاكيد نمودند. در ادامه دكتر عابدي مدير تحول و نوآوري آموزش منطقه گزارشي از نتايج و عملكرد بسته‌هاي تحول در ارزيابي وزارت متبوع از طريق سامانه hop ارائه نمودند و بر تلاش در تحقق فعاليت‌هاي سه ماهه دوم تاكيد نمودند. در ادامه مسئولين بسته‌هاي تحول آموزش گزارشي از فعاليت‌ها و اقدامات سه ماهه دوم بسته‌ها بيان نمودند.

 

نشست شوراي تحول و نوآوري آموزش دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal