پرچم
۱۳۹۸ جمعه ۲ اسفند
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
🗣 ستاد مقابله و پیشگیری با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مازندران تشکیل شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تاکنون هیچ مورد قطعی از بیماری ویروسی کرونا در حوزه استحفاظی این دانشگاه در سطح شهستان های تابعه مشاهده نشده است.
1398/12/01
برگزاری کارگروه برون سازمانی کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات سفر استان مازندران
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در کارگروه برون سازمانی ستاد تسهیلات سفر، استان مازندران را از مقاصد اصلی گردشگران دانست و گفت : در طول سال بازدید ها از اماکن و رستوران ها انجام می شود که با توجه به حجم مسافران در این ایام باید بازدیدها افزایش پیدا کند.
1398/11/30
برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده ویژه بانوان شاغل دانشگاه علوم پزشکی مازندران
کارگاه آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده به همت کمیته امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور کارکنان زن شاغل در حوزه های ستادی و واحدهای تابعه این دانشگاه در محل سالن اجتماعات قلم برگزار شد .
1398/11/29
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
برگزاری هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساری
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص برگزاری هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت که به میزبانی مازندران در ساری برگزار می شود،گفت : 61 دانشگاه علوم پزشکی در مرحله مقدماتی مسابقات حضور دارند که مقرر شد تیم‌ها در 16 گروه متشکل از 13 گروه 4 تیمی و سه گروه 3 تیمی به رقابت بپردازند.
1398/11/29
اهدای خون رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اداره کل انتقال خون استان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی دانشگاه با حضور در اداره کل انتقال خون استان مازندران ضمن دیدار و گفتگو با دکتر اسماعیل پوریانی ، نسب به اهدا خون اقدام کردند.
1398/11/26
درباره دانشگاه
دانشگاه علوم پزشكي مازندران
دانشگاه علوم پزشكي مازندران درسال 1365 با توسعه آموزشگاه عالي مامايي ساري كه در سال 1354 به عنوان اولين مركز آموزشي شروع به كار نموده بود، بنيان نهاده شد. اين آموزشگاه درسال 1367 به دانشكده پرستاري و مامايي نسيبه ساري ارتقاء يافت. در طي اين سالها دانشكده پزشكي ... 
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal