دانشگاه علوم پزشکی مازندران
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/01/16 تعداد بازدید : 233
ليست تغييرات نسخه 2.0.6.8
جهت دريافت ليست تغييرات نرم افزار حسابداري تعهدي در نسخه 2068 بر روي شرح خبر كليك نمائيد.
تغييرات نسخه 2.0.6.8
 
1.    امكان مستقل كردن واحدهاي غير مستقل توسط ستاد دانشگاه از منوي مديريت سيستم.
2.    امكان تجميع رديف اسناد در مغايرت بانكي و پردازش اطلاعات بر اساس شماره چك يا فيش – در صورتي كه در تنظيم اسناد ، به رديف هاي مختلف ثبت شده ، يك شماره چك / فيش مشابه اختصاص داده شده باشد ، امكان تجميع رديف ها در صورت مغايرت بانكي ايجاد شده است تا بر اساس شماره مدارك مشابه ، صورت مغايرت بانكي تهيه شود.
3.    امكان تعيين پردازش مغايرت بانكي بر اساس تاريخ سند ، تاريخ كاربر و يا تاريخ چك / فيش به عنوان يكي از عوامل پردازش- در قسمت فوقاني اطلاعات دفاتر در صورت مغايرت بانكي ، مبناي تازيخ ايجاد شده است كه با انتخاب هر كدام از مباني تاريخ، نرم افزار پردازش تاريخي را انجام مي دهد.
4.    تغيير مركز هزينه به واحد سازماني در قسمت تنظيم اسناد حسابداري.
5.    جايگزين كردن واحد سازماني مرتبط با مركز هزينه‏ي هر رديف، در اسناد ثبت شده.
6.    تغيير نام گزينه "پرداخت درسال جاري بوده است" به "پرداخت در سنوات گذشته بوده است"  در پنجره صدور سند.
7.    جداسازي ليست گزارش‏هاي تهيه شده در مرور حساب‏ها بر اساس كاربر ويندوز.
8.    تغيير كامل پنجره‏هاي گزارش اموال.
9.    تغيير در ساختار باز كردن يك پنجره يا بستن آن (در نسخه هاي قبلي در صورت اخذ يك گزارش اموال ، امكان استفاده از بقيه منوها وجود نداشت كه اين امكان در حال حاضر ايجاد شده است).
10.    امكان ويرايش اطلاعات كارت‏هاي اموال تكميل شده.
11.    امكان برگشت رسيد دريافتي از واحد/ستاد در صورت عدم تاييد رسيد به همراه ثبت خودكار اصلاحي براي حواله‏ (يا رسيد خريد و ارسال مستقيم) ارسال شده.
براي برگشت كالاهاي دريافتي، رسيد مورد نظر را براي تاييد در انبار انتخاب كرده و در پاسخ به "آيا رسيد ... را تاييد مي كنيد؟" خير را انتخاب كنيد. سپس مسير راهنمايي شده توسط سيستم را ادامه دهيد.
12.    امكان فيلتر كردن كدهاي غير فعال در بخش تعريف كدكالا.
13.    اصلاح ليست منابع اعتباري – اضافه شدن منابع : طرح تحول نظام سلامت (هزينه اي و طرح تملك دارايي هاي سرمايه اي) و سرمايه گذاري.
14.    تغيير در سرفصل اصلي حساب‏ها و اعمال تغييرات در اسناد تمامي سال‏هاي مالي -  عمده تغييرات در گروه 5 حساب ها (ارزش خالص) بدليل انطباق با صورتهاي مالي نمونه ارائه شده در استاندارد حسابداري شماره 1 بخش عمومي و دستورالعمل تهيه صورتهاي مالي  ايجاد شده است . ايجاد كدهاي جديد حساب  و تغيير عناوين برخي حساب ها ، بمنظور اخذ گزارش هاي مورد نظر ، از ديگر تغييرات فهرشت حساب ها بوده است.
15.    تغيير در نحوه  بستن حساب‏ها بر اساس آخرين دستورالعمل تهيه شده.
16.    بررسي اطلاعات ثبت شده و اعلام خطا به كاربر، پيش از بستن حسا‏ب‏ها . در نرم افزار  12 كنترل سيستمي قبل از بستن حساب ها ايجاد شده است و در صورتيكه اطلاعات ثبت شده در نرم افزار منطبق با اصول حسابداري نباشد ، امكان بستن نهايي حساب ها  وجود نخواهد داشت.
17.    امكان ثبت اختتاميه نهايي در صورت عدم وجود خطا در اطلاعات سال مالي.
18.    به روز رساني نام و وضعيت استقلال مراكز.

ليست تغييرات نسخه 2.0.6.8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal