دانشگاه علوم پزشکی مازندران
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1395/02/06 تعداد بازدید : 19
نشست كارگروه‎هاي تخصصي دانشگاه علوم پزشكي مجازي و نمايندگان دانشگاه‎هاي علوم پزشكي كشور
اولين نشست كارگروه‎هاي تخصصي دانشگاه علوم پزشكي مجازي و نمايندگان دانشگاه‎هاي علوم پزشكي شهيد بهشتي، تهران، شيراز، تبريز، ايران، مشهد، اصفهان، كرمان و مازندران در ستاد مركزي وزارت متبوع تشكيل شد.

اولين نشست كارگروههاي تخصصي دانشگاه علوم پزشكي مجازي و نمايندگان دانشگاههاي علوم پزشكي شهيد بهشتي، تهران، شيراز، تبريز، ايران، مشهد، اصفهان، كرمان و مازندران در ستاد مركزي وزارت متبوع تشكيل شد.

اولين نشست كارگروههاي تخصصي دانشگاه علوم پزشكي مجازي و نمايندگان دانشگاههاي علوم پزشكي شهيد بهشتي، تهران، شيراز، تبريز، ايران، مشهد، اصفهان، كرمان و مازندران در سال 95 در تاريخ 95/01/25 در ستاد مركزي وزارت متبوع تشكيل شد و نحوه ادامه همكاري دانشگاهها در حوزه آموزش مجازي بررسي و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. جناب آقاي دكتر سيدناصر استاد مشاور معاون آموزشي و مسئول راهاندازي دانشگاه علوم پزشكي مجازي ضمن قدرداني از همكاري صميمانه مسئولين و نمايندگان دانشگاههاي علوم پزشكي كشور در سال 94 بر زمينه توسعه و ارتقاي سطح همكاري و ايجاد زيرساختهاي لازم در دانشگاهها تاكيد و ابراز اميدواري نمودند، تا اين همكاري در سال 95 توسعه يافته و تا تحقق كامل اهداف تعيين شده در بسته تحول و نوآوري در آموزش پزشكي ادامه داشته باشد.

در ادامه دكتر رضايي معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور در اين جلسه گزارشي در زمينه ظرفيتهاي موجود در دانشگاه متبوع و ساير دانشگاههاي مستقر در منطقه يك آمايشي را ارائه و ابراز اميدواري كرد تا با بهرهمندي از ظرفيتهاي پيشبيني شده در بسته تحول شاهد توسعه آموزش مجازي در دانشگاه علوم پزشكي مازندران و ساير دانشگاههاي مستقر در منطقه يك آمايش باشيم. ايشان پس از ارائه گزارش به سوالات اعضاي جلسه پاسخ دادند.

منبع: برگرفته از سايت خبري دانشگاه علوم پزشكي مجازي

نشست كارگروه‎هاي تخصصي دانشگاه علوم پزشكي مجازي و نمايندگان دانشگاه‎هاي علوم پزشكي كشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal