حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/02/26 تعداد بازدید : 75
پيام رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي
دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پيامي فرا رسيدن 27 ارديبهشت روابط عمومي را تبريك گفت . متن پيام بدين شرح مي باشد: ..

همكاران محترم روابط عمومي

 با سلام و تحيات الهي

امروزه نقش روابط عمومي ها در كمك به تصميم گيري هاي مديريتي و استراتژيك يك سازمان ،قابل توجه و تاثير برانگيز است. اهميت جايگاه روابط عمومي به عنوان ابزار مديريتي در عصر ارتباطات و در دوراني كه اطلاع‌رساني در همه عرصه‌ها پيشتاز است دوچندان شده ، به گونه اي كه موفقيت و دوام سازمان‌ها ، به عملكرد روابط عمومي‌ها وابسته است.

روابط عمومي ،هنر ارزشمندي است كه اساس آن بر سرعت ، دقت و صحت استوار بوده و رسالتي فراتر از توجيه گري صرف ودفـــــــاع محض از سيستم اداري وسازماني داشته و بايد درايجاد تعامل ســـازنده ومطلوب بين سازمان ها ، رسانه ها ومردم ايفاي نقش نمايد .

ضمن تبريك روز ارتباطات و روابط عمومي -بيست و هفتم ارديبهشت ماه - از همه عزيزان و همكاران روابط عمومي كه در تنوير افكار عمومي و اعتماد سازي ،صادقانه فعاليت مي نمايند تشكر و قدرداني مي كنم و اميد دارم تا انشاءاله با ارتقا توانمندي ها ، تقويت ارتباطات سازماني و اطلاع رساني ، عضو موثري در تحول نظام سلامت و رضايت خاطر مردم باشيد.

سربلند و پيروز باشيد .

دكتر قاسم جان بابايي

رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران

پيام رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal