حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/02/26 تعداد بازدید : 108
به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي :
نشست مسئولين روابط عمومي واحد هاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ساري برگزار شد.

دكتر محمد سلطان تويه مسئول روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه عاوم پزشكي مازندران در ديدار با مسئولين روابط عمومي واحد هاي تابعه اين دانشگاه در استان مازندران  برگزار شد با اشاره به جايگاه بالاي روابط عمومي در يك سازمان گفت: روابط نقش مهمي در انعكاس مطلوب چهره  يك سازمان در بيرون و ايفاي نقش رابط بين مردم و مسئولين بر عهده دارد.

مشاور رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران افزود : مسئول روابط عمومي مي تواند با ارائه اطلاعات و مستندات به هنگام به جامعه و مخاطبان در شكل گيري و جهت دهي به افكار عمومي تاثير گذار باشد، بنابر اين نقش روابط عمومي در اين زمينه ايجاد تعامل مطلوب و كارآمد با افكار عمومي است.

وي بيان كرد : روابط عمومي همچنين  نقشي بسيار موثر در بهبود وضعيت سازمان و ايجاد تعامل بين مجموع هاي درون و برون سازماني دارد و مدير روابط عمومي بايستي واجد يك سري خصوصيات و روش هاي كار آمد در اداره امور و انجام وظايف شغلي باشد تا بتواند موجب پيشرفت كاري در ادارات و سازمان ها گرد.

وي روابط عمومي پويا و هدفمند را بازوي اصلي مديران دانست و افزود:حفظ ارزشها، احترام به حقوق مردم، امانتداري، رصد افكار عمومي، الگو سازي و ترويج اخلاق و فرهنگ اسلامي از مهمترين نكاتي است كه بايد در موضوع روابط عمومي به آن توجه داشت و در تحقق آن تلاش كرد.

گفتني است در اين نشست  كه با حضور مسئولين و رابطين روابط عمومي شبكه هاي بهداشت و درمان ، دانشكده ها و مراكز آموزشي درماني و بيمارستان هاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي مازندران در سطح استان برگزار شد  مشكلات موجود و نياز هاي حوزه فعاليت و  موضوعات منطقه اي  مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal