حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/03/03 تعداد بازدید : 102
همزمان با ميلاد با سعادت امام زمان(عج) و سالروز آزادسازي خرمشهر
مركز بهداشتي و درماني روستاي عربخيل بهنمير شهرستان بابلسر در زميني به مساحت 2 هزار متر و با زيربناي 420 متر مربع با اعتبار بالغ بر500 ميليون تومان افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

همزمان با ميلاد با سعادت امام زمان(عج) و سالروز آزادسازي خرمشهر مركز بهداشتي و درماني روستاي عربخيل بهنمير با حضور رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، مردم و مسؤولان شهرستان بابلسر در زميني به مساحت 2 هزار متر و با زيربناي 420 متر مربع با اعتبار بالغ بر500 ميليون تومان افتتاح و به بهره‌برداري رسيدكه مبلغ 400 ميليون تومان اعتبار جهت ساخت و مبلغ 100 ميليون تومان نيز جهت تجهيز اين مركز هزينه شد.

دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه در شهرستان بابلسر تعامل و همكاري بسيار خوبي بين مردم و خيران سلامت و دانشگاه علوم پزشكي مازندران وجود دارد، اظهار كرد: كلنگ اين ساختمان در هفته سلامت سال 93 به زمين زده شد و در كمتر از دو سال با مشاركت خيران و مسئولان اين پروژه با ارزش به ثمر نشست.

وي با بيان اينكه نظام سلامت بر پايه مردم‌محوري است،اظهار كرد: 160 ميليون تومان از اعتبارات پروژه توسط خيران همين روستا تامين شد، و 240 ميليون تومان نيز با اعتبارات دولتي از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشكي مازندران و محل تملك و دارايي شهرستان تامين شد.

دكتر جان بابايي با بيان اينكه تا سال 92 حدود 43درصد از مراكز بهداشتي و درماني روستاهاي شهرستان بابلسر ملكي و 57 درصد اين روستاها استيجاري بودند، گفت: در شهرستان بابلسر از سال 92 تا كنون از 43 درصد مراكز بهداشتي و درماني ملكي به رشد 70درصدي رسيديم. وي با بيان اينكه تا پايان هفته دولت سال جاري دو مركز بهداشتي و درماني جديد ديگر در اين شهرستان به بهره‌برداري مي‌رسد، اظهار كرد: با افتتاح اين دو مركز 100درصد از مراكز روستايي شهرستان بابلسر نيز ملكي خواهد شد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران همچنين از افتتاح و بهره‌برداري كلينيك تخصصي و فوق تخصصي شهرستان بابلسر با متراژ يك هزار و 100 متر مربع تا پايان دهه فجر امسال خبر داد .

گفتني است  با افتتاح و بهره‌برداري از مركز بهداشتي و درماني روستاي عربخيل بهنمير پنج روستاي عربخيل،افراتخت، كاله، نفت‌چال و كرفون از خدمات بهداشتي و درماني اين مركز بهره‌مند مي‌شوند.

همزمان با ميلاد با سعادت امام زمان(عج) و سالروز آزادسازي خرمشهر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal