حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/03/25 تعداد بازدید : 618
استاد دانشگاه علوم پزشكي مازندران در جمع نام آوران و پيشكسوتان ايران زمين
در كتاب "نام آوران ايران زمين" كه به معرفي نام آوران ايران زمين در تمامي عرصه ها مي پردازد نام يكي از اساتيد دانشگاه علوم پزشكي مازندران بعنوان افتخارآفرين در عرصه پزشكي كشور ياد شده است.

 در كتاب "نام آوران ايران زمين" از دكتر حافظ تيرگر فاخري فوق تخصص گوارش بعنوان افتخارزآفرين در عرصه پزشكي ياد شده است. دكتر حافظ تيرگر فاخري عضو انجمن متخصصين گوارش و كبد ايران و عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي مازندران درسال 1378 موفق به كسب رتبه اول كشوري فوق تخصص گوارش گرديد. همچنين وي عنوان پژوهشكر نمونه را در كنگره بين المللي گوارش ايران در سال 1384 و عنوان استاد ممتاز در آموزش گوارش در كشور را از سوي كنگره بين المللي گوارش ايران در سال 1391 كسب كرده است.

دكتر فاخري تاكنون 35 مقاله در نشريات علمي معتبر خارجي و 25 مقاله در تشريات علمي داخلي منتشر كرده است.

كتاب نام آوران ايران زمين توسط احمد لرستاني تأليف شده و در سال 1394 به چاپ رسيده است. در اين كتاب زندگينامه 1200 نام آور و پيشكسوت ايراني به زبان فارسي و انگليسي به رشته تحرير در آمده است. تمامي اسامي توسط كارشناسان ارگانها و وزارتخانه هاي متعدد، سازمانها و انجمن هاي علمي مرتبط و پس از بررسي علمي گرد آوري شده است. مولف اين كتاب هدف از تأليف آنرا معرفي نام آوران ايران زمين در عرصه هاي علم، ادب، فرهنگ، هنر، فلسفه، پزشكي، مهندسي، و ورزش و معرفي افتخارات و ارائه تصاويري از تاثيرگذاري آن بر جهان از دوران باستان تا معاصر، الگو سازي براي نو رهروان عرصه هاي گوناگون علمي، ادبي و فرهنگي عنوان مي كند.

استاد دانشگاه علوم پزشكي مازندران در جمع نام آوران و پيشكسوتان ايران زمين
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.5 تعداد کل امتیازها:8
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal