حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/05/13 تعداد بازدید : 168
در بازديد رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به همراه چندتن از مديران حوزه دانشگاهي و نماينده مردم تنكابن و عباس اباد در مجلس شوراي اسلامي از مراكز درماني شهرستان هاي تنكابن و عباس آباد بازديد كردند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران  به همراه چندتن از مديران حوزه دانشگاهي و نماينده مردم تنكابن و عباس اباد در مجلس شوراي اسلامي از مراكز درماني شهرستان هاي تنكابن و عباس آباد  بازديد كردند.
دكتر قاسم جان بابايي در بازديد از بيمارستان امام خامنه اي شهرستان عباس آباد  در جريان روند ساخت اين بيمارستان قرار گرفت .

وي در حاشيه اين بازديد با بيان اينكه كلنگ اين پروژه در مهرماه 1390به زمين زده شده گفت : اين بيمارستان با اعتبار مصوب 70 ميليارد ريال در مساحت 10 هزار متر مربع با بناي ساختمان 4600 متر مربع در سه طبقه در حال تكميل است.

وي افزود : مطابق برنامه بازنگري سطح بندي تخت هاي بيمارستاني بيمارستان عباس آباد با بخشهاي بستري داخلي با 10تخت ، جراحي با 8تخت، زنان وزايمان با 8تخت، اطفال با 8تخت، نوزادان با 4تخت و بخش هاي ويژه CCU و ICU با 12 تخت در حال احداث مي باشد.

دكترجان بابايي با اشاره به پيشرفت فيزيكي 80 درصدي اين بيمارستان بيان داشت : در حال حاضر بخش هاي اورژانس ، زايشگاه، اتاق عمل، راديولوژي، سونوگرافي، آزمايشگاه، داروخانه و CSR و ساير بخش هاي پشتيباني در مجموع با 50 تخت درحال اجرا است.

همچنين رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور در بيمارستان شهيد بهشتي نوشهر ضمن بازديد از بخش هاي مختلف بيمارستان و گفتگو با مسئولين و كاركنان اين بيمارستان ، روند ارائه خدمت به مردم و پروژه هاي بلوك زايماني ، كلينيك تخصصي و وضعيت هتلينگ بيمارستان را از نزديك بررسي كرد.
در ادامه رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با همراهي نماينده فريدونكنار و بابلسر از كلنيك ويژه در حال ساخت فريدونكنار بازديد كرده و مشكلات و نيازهاي موجود را بررسي كرده و براي حل مشكل و ارتقاي بخش سلامت شهرستان فريدونكنار همكاري مسئولين شهرستان را خواستار شدند
 
 
 
.  
در  بازديد رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal