حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/05/16 تعداد بازدید : 75
در پيامي به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
قلم توانا و وجود گرانمايه خبرنگاران بي ادعا به عنوان بازوان قدرتمند دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، در جهت آموزش سلامت و اطلاع رساني خدمات نوين در حوزه بهداشت و درمان و آموزش پزشكي قابل تقدير و ارزشمند است

دكتر قاسم جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران فرارسيدن 17 مرداد را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبريك گفت. وي در اين پيام ازخبرنگاران به عنوان  سمبل صداقت ياد كرد و افزود: خبرنگار در جستجوي حق و دستيابي به عدالت از تراوش جان خويش مدد مي گيرد تا حيات انسانيت را تداوم بخشد . مشروح اين پيام به صورت ذيل است:

ن والقلم وما يسطرون
  جان  نباشد جز خبر  در آزمون             هر كه  را افزون خبر،جانش فزون

اقتضاي جان چواي دل آگهي است          هر كه آگه تر بود جانش قوي است

 خبرنگار سمبل صداقت است، خبرنگار در جستجوي حق و دستيابي به عدالت از تراوش جان خويش مدد مي گيرد تا حيات انسانيت را تداوم بخشد .

هفدهم مردادماه ، روز فراموش نشدني خبرنگار كه با شهادت محمود صارمي پيوند يافت ؛ فرصت مغتنمي براي تبريك و تشكر از زحمات بي دريغ اصحاب قلم به ويژه در حوزه سلامت استان مازندران است . اين روز شكوهمند را به همه خبرنگاران ، نويسندگان ، روزنامه نگاران و صاحبان انديشه و قلم در عرصه اطلاع رساني تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

 اين روز، يادآور حماسه آفريني هاي مردان و زنان شجاع و حق جويي است كه دغدغه ملت و كشور ،راهنماي آنان بوده و ارزشهاي مادي را در راه حفظ و بقاي خود به هيچ انگاشتند. انسانهاي با شرافتي كه با پايبندي به ارزشهاي اخلاقي و بيطرفي ، مشكلات جامعه را مرور كرده و محاسن را تشويق و يادآوري مي كنند .

ياد و خاطر همه اين بزرگ مردان و زنان كه با همت بي وصف خود، قدم در راه سازندگي و بالندگي جامعه ايران اسلامي نهاده و ازحيثيت و اعتبار خويش براي تحكيم آرمان و اهداف  بزرگ و مقدس بهره مي جويند گرامي و جاودان باد.

قلم توانا و وجود گرانمايه خبرنگاران بي ادعا به عنوان بازوان قدرتمند دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، در جهت آموزش سلامت و اطلاع رساني خدمات نوين در حوزه بهداشت و درمان و آموزش پزشكي  قابل تقدير و ارزشمند است  . اين همكاري  را ارج نهاده و دستان تمامي اصحاب رسانه  را براي ارائه خدمات  شايسته مي فشاريم .

 در پيامي به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal