حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/07/28 تعداد بازدید : 452
مازندران / پرونده الکترونیکی سلامت در جامعه از مهمترین موفقیت های وزارت بهداشت است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران دکتر محمد مهدی ناصحی روزپنجشنبه در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ساری ، افزود : با بهره گیری مناسب از این سامانه می توانیم نگرش و نگاه را نسبت به خدمات درمانی و بهداشتی اصلاح کنیم .

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران دکتر محمد مهدی ناصحی روزپنجشنبه در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ساری ، افزود : با بهره گیری مناسب از این سامانه می توانیم نگرش و نگاه را نسبت به خدمات درمانی و بهداشتی اصلاح کنیم .
وی با اشاره به نقش تکنولوژی و فناوری های پیشرفته در نظام سلامت ، اظهار داشت : استفاده از فناوری های پیشرفته می تواند زمینه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مطلوب تر را به مردم فراهم کند .
دکتر ناصحی موضوع سلامت را از ضروری ترین موضوعات جامعه اعلام کرد و بیان داشت : با بهره گیری از فناوری های پیشرفته می توانیم خدماتی درمانی و بهداشتی را در کوتاه ترین زمان و با هزینه بسیار کمتر به شهروندان ارائه کنیم .
وی بیان داشت : تکنولوژی و فناوری های پیشرفته نقش بسیار مهمی بر ارائه خدمات مناسب از راه دور درمانی ، مدیریت های موفق بیمارستانی و تامین تجهیزات پسشرفته پزشکی داشته است .
وی با تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای مناسب بهره گیری از پرونده الکترونیکی سلامت ، افزود : بیمارستانها ، مراکز شبکه های بهداشتی و خانه های بهداشت از جمله مراکزی هستند که باید زیرساخت های آنها برای بهره گیری از این سامانه فراهم شود .
دکتر ناصحی با اشاره به توسعه و رشد فناوری های اطلاعاتی  و نقش موثر آنها در تمامی فعالیت های روزمره ، بیان داشت : با تامین تجهیزات پیشرفته باید خدمات مطلوب در حوزه سلامت را به مردم ارائه دهیم .
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در این همایش در زمینه های پزشکی ، آموزشی و تحقیقاتی ، از محققان و پژوهشگران تقاضا کرد وارد این عرصه شوند تا در آینده ای نزدیک با بهره گیری از امکاتات و تجهیزات پیشرفته بتوان خدمات مناسبی به مردم ارائه کنیم .

مازندران / پرونده الکترونیکی سلامت در جامعه از مهمترین موفقیت های وزارت بهداشت است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal