حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/05/17 تعداد بازدید : 55
به مناسبت هفته جهاني تغذيه باشيرمادر
بمناسبت هفته جهاني شيرمادر «همايش تغذيه باشيرمادر» به همت معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران وبا همكاري شبكه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد برگزار شد .

به مناسبت هفته جهاني شيرمادر «همايش تغذيه باشيرمادر» به همت معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران وبا همكاري شبكه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد برگزار شد .

دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي در اين همايش با اشاره به عبارت " 1000روزطلايي،شيرمادر،مهرمادر"، به عنوان شعار سازمان جهاني بهداشت در هفته شيرمادر امسال اظهار داشت:براي ارتقاء سطح آگاهي و دانش جامعه درباره مزاياي تغذيه كودكان با شير مادر بلازم است تا آن را به عنوان يك عامل كليدي در توسعه پايدار مورد توجه قرار دهيم.

 رئيس مركز بهداشت استان مازندران  ضمن برشمردن مزاياي شير مادر براي مادران و كودكان، در خصوص چگونگي كمك به مادران براي يك شيردهي موفق از قبل از تولد تا بعد از تولد، تاثير شير مادر در سلامتي هر كودك در دوران بزرگسالي و سالمندي سخن گفت.

همچنين حجت الاسلام والمسلمين موسوي امام جمعه شهرستان محموداباد به بيان تفسير آياتي از قرآن در ارتباط با آثار رواني،اجتماعي و علمي برنامه ريزي شده در دوران شيردهي در كلام وحي پرداخت .

در اين همايش دكتر بابا محمودي مشاور رييس دانشگاه در امور خيرين و دكتر نخشب فوق تخصص نوزادان نيز سخنراني كردند .

پايان برنامه با اجراي برنامه هنري و اهداء جوايز به مادران شيرده نمونه استاني و كارشناسان متنخب در دو بخش بهداشتي و درماني همراه بود .

گفتني است اين همايش روز شنبه 16 مردادماه با حضور دكتر توان مديرشبكه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد،امام جمعه،فرماندار و مدعوين دانشگاه علوم پزشكي ومعاونت بهداشتي استان مازندران در سالن غدير اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان محموداباد برگزارشد.

 

به مناسبت هفته جهاني تغذيه باشيرمادر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal