حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/07/28 تعداد بازدید : 443
بسترلازم برای اجرای پرونده الکترونیک سلامت شهروندان در مازندران فراهم است
مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : بسترلازم یزای اجرای پرونده الکترونیک سلامت در استان فراهم است . دکتر محمدصادق رضایی روز پنجشنبه در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در ساری ، افزود ...

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : بسترلازم یزای اجرای پرونده الکترونیک سلامت در استان فراهم است .
دکتر محمدصادق رضایی  روز پنجشنبه در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در ساری ، افزود : با بهره گیری از این سامانه می توانیم خدمات مناسب تری به مردم استان ارائه کنیم .
وی با اشاره به برنامه های این مجموعه ، اظهار داشت : تحقق دولت الکترونیک ، استقرار سازمان الکرونیک  در دانشگاه ، پیاده سازی بستر لازم برای راه اندازی دانشکده های مجازی از اهم فعالیت های این مجموعه است .
وی به برنامه های در دست اجرا اشاره کرد و گفت : ایجاد بستر مناسب برای دورکاری ، ایجاد پورتال خدمات برای ارائه خدمات مناسب به مردم ، برگزاری دوره های آموزشی و آزمون ها به صورت مجازی از برنامه های در دست اقدام این محموعه است .
دکتر رضایی با تاکید بر لزوم ارتقاء جایگاه فناوری اطلاعات در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ، اضافه کرد : تمامی فعالیت های دانشگاه باید از بسترهای مناسب برخوردار باشند که این موضوع در این حوزه  باید فراهم می شود.
وی تاکید کرد : اعتبارات مناسب باید در اختیار مجموعه های فناوری اطلاعات در دانشگاه های علوم پزشکی قرار گیرد تا بتوانیم برنامه ریزی مناسب را برای ایجاد بسترهای لازم به عمل آوریم .
مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر تعامل و همکاری بین دانشگاه های عاوم پزشکی سراسر کشور ، گفت :  همکاری خوب بین دانشگاه های علوم پزشکی می تواند در ارائه خدمات مناسب به مردم نقش مهمی داشته باشد.
دکتر رضایی برگزاری اینگونه همایش ها را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت : در اینگونه همایش می توان چالش های و مشکلات پیش روی مراکز فناوری اطلاعات را مطرح و راهکاری مناسب برای رفع آنها را بدست آورد .

بسترلازم برای اجرای پرونده الکترونیک سلامت شهروندان در مازندران فراهم است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal