حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1395/05/27 تعداد بازدید : 244
نشست توجيهي ضد جاسوسي با موضوع سرقت علمي در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد
در راستاي ارتقاي سطح آگاهي و توانمند سازي اعضاي هيئت علمي و مديران دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مقابله با تهديدات احتمالي وجلوگيري ازنفوذ ...

در راستاي ارتقاي سطح آگاهي و توانمند سازي  اعضاي هيئت علمي  و مديران دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مقابله با تهديدات احتمالي وجلوگيري ازنفوذ سرويس هاي اطلاعاتي بيگانگان نشست توجيهي ضدجاسوسي با موضوع سرقت علمي برگزار گرديد.

دكتر فرهنگ بابامحمودي قائم مقام رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه آفت هايي براي سلامت و امنيت روحي و جسمي جامعه وجود دارد گفت : سازمان هاي اطلاعاتي دشمن  براي ضربه زدن به كشور با استفاده از شيوه هاي مختلف سعي در كسب اطلاعات در ابعاد مختلف را دارد و آگاه شدن دانشمندان و محققين ما  از اين شگردها ضروري است .

در ادامه اين جلسه توجيهي،آموزشي، شركت كنندگان با شيوه ها و روش هاي تخليه اطلاعاتي و راههاي مقابله و مبارزه با ترفندهاي مربوطه و چگونگي مواجه شدن با اين مسائل، توسط رسولي مدرس و نماينده بخش ضدجاسوسي وزارت اطلاعات آشنا شدند.

گفتني است  اين نشست توجيهي كه با حضور جمع كثيري از اعضاي هيئت علمي و مديران دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد  به همت مديريت حراست اين دانشگاه انجام شد.

نشست توجيهي ضد جاسوسي با موضوع سرقت علمي  در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal