حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/02 تعداد بازدید : 607
تحقیقات و پژوهش های کاربردی در حوزه سلامت از اولویت های این دانشگاه است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اقدامات و فعالیتهای پزوهشی انجام شده در این دانشگاه گفت: تحقیقات و پژوهش های کاربردی در حوزه سلامت از اولویت های این دانشگاه است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد :
تحقیقات و پژوهش های کاربردی در حوزه سلامت از اولویت های این دانشگاه است 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اقدامات و فعالیتهای پزوهشی انجام شده در این دانشگاه گفت: تحقیقات و پژوهش های کاربردی در حوزه سلامت از اولویت های این دانشگاه است .
دکتر محمدمهدی ناصحی شامگاه یکشنبه درحاشیه بازدید ازدانشکده پرستاری و پیراپزشکی در آمل افزود : فعالیت های پژوهشی در مورد بیماران دیابتی ٰ قلبی و سرطانی از جمله تحقیقات و فعالیت های پژوهشی این مجموعه دانشگاهی است .
وی اظهار امیدواری کرد با بررسی های کارشناسانه و انجام تحقیقات و پژوهش های علمی بتوانیم اینگونه مشکلات و مضلات را در استان کاهش داده و شاهد ارتقاء نظام سلامت باشیم .
دکتر ناصحی راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی ٰو دستیاری را از دیگر اولویت های این دانشگاه اعلام کرد و بیان داشت : در سال های اخیر شاهد راه اندازی رشته های تحصیلی در دوره های تحصیلات تکمیلی و دستیاری در این مجموعه دانشگاهی بودیم .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ٰ طب اورژانس و اورتوپدی را از جمله رشته های دستاری راه اندازی شده در مجموعه دانشگاهی اعلام کرد و بیان داشت : در صدد راه اندازی رشته های دستیاری دیگری همچون جراحی اعصاب برای تربیت نیروهای متخصص و ارائه خدمات درمانی مطلوب تر راه اندازی خواهد شد .
وی مازندران را قطب علمی کشور دانست و اضافه کرد : استان از ظرفیت ٰ توانمندیها و امکانات و تجهیزات لازم برخوردار است و می تواند به عنوان قطب علمی کشور خدمات ارزنده ای به کشور ارائه کند .
ناصحی با تاکید بر لزوم تقویت و توسعه فعالیت های دانشگاهی در استان ٰ بیان داشت : دانشگاهیان اعتقاد دارند به جای توسعه مجموعه های صنعتی و خدماتی  در استان می توان دانشگاه های استان را تقویت و این استان را به قطب علمی کشور تبدیل کرد .
وی از مسئولان وزات بهداشت و علوم تقاضا کرد سرمایه گذاری بیشتری را در این استان به عمل آورند تا این موضوع مهم در مازندران محقق شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به پیشینه علمی استان در زشته های مختلف همجون پزشکی از طبری ها نام برد و بیان داشت : استان از چهره های برجسته در رشته های مختلف همچون دینی – انسانی و پزشکی برخوردار است که پشتوانه های استان می باشند .
وی اظهار امیدواری کرد با همت بلند مسئولان کشوری و استانی و همراهی مردم شاهد شرایط مطلوب تر در حوزه درمان و بهداشت باشیم .
تحقیقات و پژوهش های کاربردی در حوزه سلامت از اولویت های این دانشگاه است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal