حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/07/03 تعداد بازدید : 180
تشييع پيكر تكنيسين شهيد اورژانس هوايي مازندران
پيكر شهيد مصطفي صادقي تكنيسين شهيد اورژانس هوايي مازندران در پايگاه اورژانس هوائي مازندران در آمل تشييع و در روستاي زادگاهش بنه كنار

پيكر شهيد مصطفي صادقي تكنيسين شهيد اورژانس هوايي مازندران در پايگاه اورژانس هوائي مازندران در آمل تشييع و در روستاي زادگاهش بنه كنار فريدونكنار به خاك سپرده شد.

در اين مراسم كه جعفر ميعادفر معاون اجرايي اورژانس كشور، رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و جمعي از تكنيسين ها و كاركنان اورژانس 115 استان حضور داشتند، پيام تسليت وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي توسط قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران قرائت شد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران هم در اين مراسم به اهميت و مخاطرات كار اورژانس در كشور اشاره كرد و گفت: تمامي كاركنان اورژانس جان بر كف مي گيرند تا به ديگران زندگي ببخشند. وي افزود: شهيد مصطفي صادقي از جمله نيروهايي بود كه همواره براي خدمت رساني به هموطنان پاي در ركاب داشت و در مدت خدمتش در پايگاه هوايي اورژانس به بيش از 200 مورد تصادفات جاده اي كمك رساني كرد. او گفت: نام و ياد شهيد صادقي كه جانش را در خدمت به هموطنان از دست داد، همواره جاويد خواهد ماند و براي تجليل از مقام والاي اين شهيد، نام پايگاه اورژانس هوايي مازندران در آمل به شهيد مصطفي صادقي تغيير خواهد يافت.

جان بابائي به حضور ميليوني مسافران و گردشگران در مازندران در تمامي فصول سال اشاره كرد و افزود : با توجه به ضرورت فعال نگه داشتن پايگاه هوائي اورژانس ، در اسرع وقت پايگاه شهيد صادقي با يك بالگرد جديد تجهيز خواهد شد.

شهيد صادقي 14 سال پيش پس از اخذ مدرك كارشناسي پرستاري به كادر اورژانس 115 مازندران پيوست و با فعال شدن پايگاه اورژانس هوايي در آمل، خدمتش را در اين پايگاه ادامه داد.

پيكر شهيد ‘ مصطفي صادقي ‘ ، تكنسين شهيد اورژانس هوائي مازندران صبح امروز پنجشنبه در محل پايگاه اورژانس هوائي مازندران در آمل تشييع شد.

 

تشييع پيكر تكنيسين شهيد اورژانس هوايي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal