حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/04 تعداد بازدید : 743
حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی وقائم مقام وزیر در استان در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ساری
دکتر ناصحی با اشاره به توسعه و رشد فناوری اطلاعات و نقش موثر آنها در تمامی فعالیت های روزمره ، بیان داشت : با تامین تجهیزات پیشرفته باید خدمات مطلوب در حوزه سلامت را به مردم ارائه دهیم
دکتر محمد مهدی ناصحی روزپنجشنبه در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ساری ، افزود : با بهره گیری مناسب از این سامانه می توانیم نگرش و نگاه را نسبت به خدمات درمانی و بهداشتی اصلاح کنیم .
وی با اشاره به نقش تکنولوژی و فناوری های پیشرفته در نظام سلامت ، اظهار داشت : استفاده از فناوری های پیشرفته می تواند زمینه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مطلوب تر را به مردم فراهم کند .
دکتر ناصحی موضوع سلامت را از ضروری ترین موضوعات جامعه اعلام کرد و بیان داشت : با بهره گیری از فناوری های پیشرفته می توانیم خدماتی درمانی و بهداشتی را در کوتاه ترین زمان و با هزینه بسیار کمتر به شهروندان ارائه کنیم .
وی بیان داشت : تکنولوژی و فناوری های پیشرفته نقش بسیار مهمی بر ارائه خدمات مناسب از راه دور درمانی ، مدیریت های موفق بیمارستانی و تامین تجهیزات پسشرفته پزشکی داشته است .
وی با تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای مناسب بهره گیری از پرونده الکترونیکی سلامت ، افزود : بیمارستانها ، مراکز شبکه های بهداشتی و خانه های بهداشت از جمله مراکزی هستند که باید زیرساخت های آنها برای بهره گیری از این سامانه فراهم شود .
دکتر ناصحی با اشاره به توسعه و رشد فناوری های اطلاعاتی  و نقش موثر آنها در تمامی فعالیت های روزمره ، بیان داشت : با تامین تجهیزات پیشرفته باید خدمات مطلوب در حوزه سلامت را به مردم ارائه دهیم .
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در این همایش در زمینه های پزشکی ، آموزشی و تحقیقاتی ، از محققان و پژوهشگران تقاضا کرد وارد این عرصه شوند تا در آینده ای نزدیک با بهره گیری از امکاتات و تجهیزات پیشرفته بتوان خدمات مناسبی به مردم ارائه کنیم .
حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی وقائم مقام وزیر در استان  در دومین همایش مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal