حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/07 تعداد بازدید : 363
پرداخت بموقع مطالبات پرسنلی باعث افزایش رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع شده است
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به ساخت و سازهای متعدد در جای جای استان ، گفت : مازندران به گارگاه ساخت و ساز حوزه بهداشت و درمان تبدیل شده است .
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به ساخت و سازهای متعدد در جای جای استان ، گفت : مازندران به گارگاه ساخت و ساز حوزه بهداشت و درمان تبدیل شده است .

حسین رنجبران روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی استان مازندران ، افزود : مراکز درمانی و بیمارستانی در شهرهایی همچون بهشهر ، ساری ، قائم شهر ، آمل و چالوس در حال ساخت است که با راه اندازی این مراکز درمانی ، مردم از خدمات مطلوب تری بهره خواهند برد.

وی با اشاره به احداث و راه اندازی مراکز درمانی در برخی از شهرهای استان همچون بیمارستان های نکا، محمود آباد ومراکز درمانی 10 تختخوابی در شهرهای نظیر کیا کلا، کجور، شیرگاه و کیاسر اظهارداشت: مردم از امکانات، تجهیزات وخدمات درمانی بهداشتی مطلوب تری بهره مند شدند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به درآمد اختصاصی دانشگاه و رشد بیش از 100 درصدی آن اشاره و افزود : درامد سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی 127 میلیارد تومان بوده و درآمد سال 88 دانشگاه علوم پزشکی حدود 62 میلیارد تومان بوده که نشان دهنده افزایش چشمگیر و رشد65 میلیارد تومانی این مجموعه دانشگاهی است .

دکتر رنجبران افزایش انگیزه وشادابی کارکنان وتوسعه فعالیت های عمرانی را از جمله دستاوردهای این رشد درآمد دانست و تصریح کرد : با همکاری  کارکنان و برنامه ریزی خوب مسئولان ، شاهد ارائه خدمات بهتر به شهروندان بودیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به پرداخت به موقع اضافه کار کارکنان وکارانه کادر پزشکی افزود :  اضافه کار کارکنان که در سالهای گذشته که حدود 16 ماه مطالبه داشتند به صفر رسیده ودر حال حاضر به موقع همراه با حقوق به کارکنان پرداخت می شود.

دکتر رنجبران گفت : کارانه کادر پزشکی با حدود سه تا چهارماه عقب افتادگی در حال پرداخت است که امیدواریم با برنامه ریزی مناسب این مطالبه نیز به موقع به کادر پزشکی استان پرداخت شود.

پرداخت بموقع مطالبات پرسنلی باعث افزایش رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع شده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal