حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/08 تعداد بازدید : 347
مراسم جشن پیوند اسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد
مراسم جشن پیوند اسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و با استقبال پر شور دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد

مراسم جشن پیوند اسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و با استقبال پر شور دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد

 در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین تازه کام معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه ازدواج از لحظات شیرین و بسیار خوب زنگی است افزود: باید با پیروی از امامان و دستورات دینی و اسلامی تلاش کنیم این حادثه شیرین با تلخترین واِژه زندگی یعنی طلاق ختم نشود .

حجه الاسلام  تازه کام با اشاره به برخی از مهارتهای زندگی گفت : در بحث های معمول خانوادگی نباید لجاجت کنیم و 90 درصد امورات منزل را به خانمها بسپاریم

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی مازندران به رخ نکشیدن امتیازات در زندگی زناشویی تاکید کرد و تصریح کرد : نباید در زندگی مشترک تحصیلات ،‌ زیبایی و موفقیتها و حتی تلخی های همدیگر را به رخ همدیگر بکشیم .

وی افزود احترام و محبت به یکدیگر از اصول ازدواج است و باید در زندگی زناشویی به همسران همدیگر نیز احترام بگذاریم و از حرفایی که باعث سوء زن می شود پرهیز کنیم .

حجه الاسلام  تازه کام توجه به نظافت و اراستگی برای همسر را از ویژگی مهم دیگر زندگی زناشویی دانست و افزود : زن و مرد باید هر از چند گاه به مناسبتهای مختلف به همدیگر هدیه دهند .

وی از والدین عروس و داماد ها نیز توصیه کرد که در دعواهای فرزندانشان از آنها جانب داری نکنند و افزود :‌ همسران نیز ایرادات همدیگر را در زمان مناسب به هم انتقال دهند و مشکلات خود را به بیرون منتقل نکنند .

در این مراسم که با استقبال پرشور دانشجویان همراه بود برنامه هایی از قبل اجرای موسیقی ، شعبده بازی نیز اجرا شد .  
 
مراسم جشن پیوند اسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal