حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/10 تعداد بازدید : 368
دومین نشست خبری جشنواره هنر رسانه و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد
دکتر آزاده هدف از برگزاری جشنواره هنر، رسانه و سلامت را ارتقای آموزش سلامت عنوان و یادآور شد: این جشنواره با هدف اطلاع رسانی برای نحوه پیشگیری از بیماری‌ها ...

دکتر حسین آزاده در دومین نشست خبری برگزاری جشنواره هنر رسانه و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:   میزبانی برگزاری این جشنواره به مازندران از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این دانشگاه واگذار شده است .
وی افزود : فراخوان برگزاری جشنواره هنر، رسانه و سلامت  هشت محور اساسی از چهار ماه قبل اطلاع  ‌رسانی شد و در دستور کار جشنواره قرار گرفت .
دکتر آزاده خاطر نشان کرد: تغذیه، فعالیت‌بدنی، دخانیات، اعتیاد، بهداشت روان، سلامت معنوی، سوانح و حوداث و ایدز جزء محورهای اصلی جشنواره است.
وی افزود: نمایشگاه سه روزه در کنار برپایی جشنواره هنر رسانه و سلامت در اداره کل ارشاد اسلامی مازندران برگزار می‌شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران یادآور شد: نمایشگاه هنر، رسانه و سلامت داری 18 غرفه اصلی که سه غرفه آن مربوط به دانشگاه های  همجوار دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.
وی بیان داشت: هشت غرفه مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مازندران است که در محورهای تغذیه، غذای سالم و محصولات تغذیه‌ای و به صورت پکیدهای آموزشی به صورت سی‌دی در غرفه سلامت سنجی در اختیار عامه مردم قرار می‌گیرد.
دکتر آزاده هدف از برگزاری جشنواره هنر، رسانه و سلامت را ارتقای آموزش سلامت عنوان و یادآور شد: این جشنواره با هدف اطلاع رسانی برای نحوه پیشگیری از بیماری‌ها اتفاق می‌افتد و یکی از محورهای اصلی سلامت پرداختن به موضوع پیشگیری است که علاوه بر ارتقای سلامت جامعه مزایای معنوی و اقتصادی نیز دارد .
وی در ادامه با اشاره به تولید 20 عنوان پوستر، کتاب و تولیدات آموزشی یادآرو شد: تجربیات 20 ساله حوزه سلامت و رسانه  در این نمایشگاه و جشنواره مورد بررسی و در معرض دید عامه مردم قرار می‌گیرد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به تولید 30 عنوان تراکت و 10 مورد تولیدات دیجیتال یادآور شد: تاکنون ثبت‌نام از 700 اثر انجام شد و بیش از یک‌هزار اثر در دبیرخانه دریافت شد.
این مسئول ادامه داد: داوری اثرهای رسیده  از 12 آبان شروع می‌شود و آثار جشنواره در هشت بخش و از هر بخش 10 عنوان در جشنواره ارائه می‌شود.
وی از چاپ و تدوین 20 عنوان کتاب از محورهای جشنواره و عرضه آن در سطح استان خبر داد و گفت: 5 هزار نسخه کتاب در ارتباط با محورهای همایش چاپ می‌شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تشریح علل انتخاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای میزبانی جشنواره هنر رسانه و سلامت اذعان داشت: عملکرد مناسب دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جشنواره‌های قبلی علل انتخاب این دانشگاه برای میزبانی بود.
گفتنی است : دومین جشنواره هنر رسانه و سلامت 19 تا 22 آبان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می‌شود.

دومین نشست خبری جشنواره هنر رسانه و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal