حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/10 تعداد بازدید : 411
نشست مسئولین بسیج دانشجویی مراکز آموزش عالی مازندران در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد
در این مراسم دکتر حسین جلاهی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اشاره به استبداد و دیکتاتوری های قبل از انقلاب به مردم در قبل از انقلاب بیان داشت موزه عبرت در تهران برخی از واقعیت های ظلمی که به مردم ایران در زمان انقلاب شد را بیان می کند .

در این مراسم دکتر حسین جلاهی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اشاره به استبداد و دیکتاتوری های قبل از انقلاب به مردم در قبل از انقلاب بیان داشت موزه عبرت در تهران برخی از واقعیت های ظلمی که به مردم ایران در زمان انقلاب شد را بیان می کند

دکتر جلاهی افزود : انقلاب اسلامی ایران از زمان شکل گیری تا کنون فراز و نشیبهای زیادی را طی کرد که نمونه بارز ان جنگ نابرابر که هدف دشمن از ایجاد این جنگ به انزوا کشیدن انقلاب اسلامی بوده است .

وی با اشاره به مدیریت مدبرانه امام خمینی در قبل و بعد انقلاب و دوران جنگ تصریح کرد : امام خطر آل سعود را در دوران جنگ تحمیلی هشدار داده بود و این نشانده بصیرت ولایت فقیه در آن زمان دارد .

معاون دانشجویی فرهنگی  دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به بیداری اسلامی منطقه و جهان افزود : استکبار در حال برنامه ریزی برای فاصله انداختن بین بیداری اسلامی ایجاد شده و و انقلاب اسلامی ایران است و در تلاش است تا تاثیر انقلاب اسلامی ایران را کم رنگ نشان دهد .

 وی خطاب به دانشجویان حاضر تاکید کرد : مسئولیت ما در حال حاضر بسیار سنگین است و نیاز است دشمن شناسی و افزایش بصیرت را در برنامه کاری خود قرار دهیم

دکتر جلاهی تهذیب نفس ، تلاش برای کسب علم ،سعه صدر ، محبت به ولایت را انتظارات نظام عنوان و تاکید کرد برای حضور قویتر نظام در صحنه های بینالمللی دانشجویان بسیجی  باید از نظر علمی و فرهنگی سرامد باشند.

وی در پایان بیان داشت استکبار و دشمنان در تلاش هستند تا ما را از ولایت جدا کنند ولی دانشجویان باید عشق ولایت را در دل خود قوی کنند .

نشست مسئولین بسیج دانشجویی مراکز آموزش عالی  مازندران در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal