حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/11 تعداد بازدید : 615
270 مقاله در دبیرخانه همایش ارتقاء سلامت و چالشها دریافت شد
دکتر معصومه باقری صبح امروز در همایش راهکارهای ارتقاء سلامت وچالش ها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: طرح اجرای راهکارهای ارتقاء سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اواخر تیرماه در این دانشگاه کلید

دبیر همایش راهکارهای ارتقاء سلامت و چالشها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

270 مقاله در دبیرخانه همایش ارتقاء سلامت و چالشها دریافت شد

دکتر معصومه باقری صبح امروز در همایش راهکارهای ارتقاء سلامت وچالش ها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: طرح اجرای راهکارهای ارتقاء سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اواخر تیرماه در این دانشگاه کلید خورد.

دبیر همایش راهکارهای ارتقاء سلامت در ادامه خاطرنشان کرد:از 270 مقاله دریافت شده در دبیرخانه همایش 192 مقاله در دبیرخانه پذیرفته شد.

دکتر باقری ادامه داد: 31 مقاله به صورت سخنرانی و161 مقاله به صورت پوستر و2 پنل با موضوع نقش اخلاق در توسعه سلامت ونقش آموزش مبنی بر شواهد در توسعه سلامت مورد بررسی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: دریافت مقاله در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مردادماه آغاز وتا 20 مهرماه سال جاری حدود 270 مقاله در دبیرخانه دریافت شد.

دکتر باقری با اعلام اینکه این همایش به مدت دو روز ادامه دارد خاطر نشان کرد: در روز اول همایش 16 مقاله ارائه می شود که مهمترین موضوعات مقاله در روز اول چالش های کاربردی طب ومکمل جایگزین در مراقبتهای پرستاری وارتقاء سلامت مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: جنبه های گوناگون نقش مدیران در سلامت، بررسی تاثیر حرکات نرمشی وایروبیک حین همودیالیز وارائه مدلی از مدیریت خود و مراقبی برای بهبود کیفی مراقبت در بیماران همو دیالیزی تاثیر عسل موضعی بر پیشگیری از عفونت زخم پس از سزارین مورد رسیدگی قرار می گیرد.

دبیر همایش راهکارهای سلامت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ادامه خاطر نشان کرد: نقش طب در ارتقای سلامت، اصلی ترین نیاز برای رویارویی با سرطان، وبررسی کمیت زندگی سالمندان مقیم در سرای سالمندان وعوامل مرتبط با آن در شهرستان ساری بررسی می شود.

 باقری با اعلام اینکه 7 مقاله در بعد از ظهر امروز مورد رسیدگی قرار می گیرد یادآور شد: در روز دوم همایش نیازهای روانی عاطفی دختران ونوجوانان مازندران وبررسی اثر هاپیریکوم پرفوراتوم بر اظطراب

زنان باردار نخست حامله نیز مورد رسیدگی قرار می گیرد.

وی در پایان با اعلام اینکه 6 مقاله در بعد از ظهر روز پنج شنبه مورد رسیدگی قرار می گیرد یاد آور شد: بررسی رابطه هوش معنوی با سلامت عمومی پرستاران از دیگر مواردی است که در این همایش مورد بررسی قرار می گیرد..

 

 

 

 

270 مقاله در دبیرخانه همایش ارتقاء سلامت و چالشها دریافت شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal