حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/17 تعداد بازدید : 462
دیدار اعضای همایش کشوری قرآن و سلامت با حضرت آیت الله طبرسی
اعضای همایش کشوری قرآن و سلامت با نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار کردند
اعضای همایش کشوری قرآن و سلامت با نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار کردند
در این دیدارکه با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی ،‌رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران و اعضای کمیته اجرایی و علمی همایش کشوری قران و سلامت حضور داشتند حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران با تقدیر از برگزار کنندگان این همایش گفت: برگزاری همایش قرآن و سلامت، با دید تخصصی کم سابقه ، عظیم و بی نظیر است .
نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران قرآن را سلطان علم خواند و افزود :  برای درک بیشتر قران باید باید در قرآن عمیق شد ه و تفکر کنیم.
وی این همایش را فرصتی برای روشنفکران و خواص خواند و تصریح کرد : علوم قرآنی زمان و مکان ندارد و هرکه در جستجوی علم است باید در قرآن کاوش کند .
آیت الله طبرسی بر آشنایی بیشتر دانشگاه ها با معاونت قرآنی تاکید کرد و افزود: برگزاری این همایشها و تحقیق و تفکر دانشمندان حوزه سلامت باعث فراگیر شدن مفهوم سلامت بر مبنای انسان شناسی قرآنی می شود.
در این دیدار حجه الاسلام محمد علی افضلی دبیر این جشنواره با بیان اهداف این همایش گفت: این همایش با هدف بستر سازی مناسب جهت ورود اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در مفاهیم والای قرآن کریم برگزار می شود.
وی افزود : ایجاد انگیزه در اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در جهت تولید فکر و جنبش نرم افزاری با تکیه به آموزه های قرآن کریم را از اهداف دیگر این همایش خواند.
گفتنی است این همایش در سه روز از دوم تا چهارم آذرماه در مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می شود.
دیدار اعضای همایش کشوری قرآن و سلامت با حضرت آیت الله طبرسی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal