حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/17 تعداد بازدید : 616
سی تی اسکن بیمارستان‌ نوشهر به بهره‌برداری رسید
بخش‌های سی‌تی‌اسکن،وی‌آی‌پی و ان‌آی‌سی‌یو بیمارستان‌های نوشهر و چالوس با حضور دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افتتاح و به بهره برداری رسید
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛
سی تی اسکن بیمارستان‌ نوشهر به بهره‌برداری رسید
بخش‌های سی‌تی‌اسکن،وی‌آی‌پی و ان‌آی‌سی‌یو بیمارستان‌های نوشهر و چالوس با حضور دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، همزمان با عید سعید قربان بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی نوشهر و بخش ان ای سی یو بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس به بهره برداری رسید.
دکتر ناصحی با اشاره به اینکه جامعه ای پویا و توسعه یافته میشود که مردم آن جامعه سالم باشند تصریح کرد :در قانون برنامه پنجم بهترین برنامه ریزی در حوزه سلامت پیش‌بینی شده است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم هزینه در حوزه سلامت را یک ضرورت عنوان کرد و گفت: برای ارائه خدمات مطلوب به مردم نیازمند استفاده از تکنولوژی روز، فضا و امکانات جدید هستیم
وی با اشاره به ضرورت پیشگیری در برابر درمان بیان داشت: در دولت نهم و دهم شتاب زیادی برای بهره مندی از امکانات و فضاهای جدید بهداشتی و درمانی در کشور صورت گرفته است.
قائم مقام وزیر بهداشت در مازندران ادامه داد: به دلیل اهمیت پیشگیری و مقرون به صرفه بودن آن باید تلاش شود تا راهکار زندگی سالم و سلام زیستن به مردم آموزش داده شود.
 دکتر ناصحی هزینه راه اندازی سی تی اسکن نوشهر را یک میلیارد اعلام کرد و افزود : این دستگاه در فضایی به وسعت 500 متر مربع راه اندازی سی و از مصوبات سفر مقام معظم رهبری بوده است .
 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر نیز با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی بخش سی‌تی اسکن بیمارستان نوشهر بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده، گفت:50 درصد از این اعتبار از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به نوشهر تامین شده است.
 دکتر حدیث گردکلی افزود: : این دستگاه از مجهزترین دستگاه‌های موجود در کشور است.
وی با اعلام اینکه مراکز درمانی امیررود و دوآب و چند خانه بهداشت نیز با اعتبار 6 میلیارد و 400 میلیون تومان در ماه‌های اخیر به بهره‌برداری رسید، یادآور شد:  چهار خانه بهداشت و دو مرکز بهداشت و درمان دیگر در دست احداث است.
 رئیس بیمارستان نوشهر نیز در این مراسم با اشاره به اینکه با بهره برداری از بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی نوشهر دیگر نیاز به اعزام بیماران این بخش به شهرهای دیگر نیست، گفت:  در سال جاری 200 بیمار از بیمارستان نوشهر به بیمارستان‌های دیگر اعزام شدند و از این تعداد 50 نفر نیازمند سی‌تی‌اسکن بودند.
  دکتر سید محمود موسوی از افزایش 2 هزار متر فضای جدید به بیمارستان نوشهر خبر داد و گفت: با تامین اعتبار 2 هزار متر فضا برای لنج، انبار، انبارهای دارویی و... به فضای بیمارستانی نوشهر اضافه می‌شود.
موسوی همچنین با اشاره به افتتاح بخش وی‌آی‌پی بیمارستان نوشهر بیان داشت: هشت تخت وی‌آی‌پی در بیمارستان نوشهر نیز با هزینه 50 میلیون تومان با تمام تجهیزات به بهره‌برداری رسیده است.
سی تی اسکن بیمارستان‌ نوشهر به بهره‌برداری رسید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal