حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/17 تعداد بازدید : 603
افتتاح ان ای سی یو نوزادان بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس
بخش ان‌آی‌سی‌یو (ویژه کودکان) بیمارستان آیت الله طالقانی نوشهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهره‌برداری رسید.
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شد؛
افتتاح ان ای سی یو  نوزادان بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس
 بخش ان‌آی‌سی‌یو (ویژه کودکان)  بیمارستان آیت الله طالقانی نوشهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه این بخش یکی از نیازمندی‌های غرب مازندران در بخش درمان را پاسخگو خواهد بود، گفت: شش تخت ویژه مراقبت‌های ویژه کودکان با اعتبار 300 میلیون تومان از امروز در بیمارستان چالوس قابل بهره‌برداری است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم نوشهر و چالوس نیز در مراسم افتتاح بخش ان ای سی یو بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس گفت: تحول بنیادین در حوزه بهداشت ودرمان در نوشهر و چالوس انجام شد.
 دکتر انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به تحولات بنیادین حوزه بهداشت و درمان دو شهرستان گفت: این بخش در نوشهر و چالوس در مسیر توسعه قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: سلامتی از اجزای اصلی توسعه انسانی است و نقطه درخشان توسعه انسانی ارائه خدمات کیفی و موثر در حوزه سلامت است.
دکتر محسنی تولیت، تامین منابع مالی، تامین منابع انسانی و ارائه خدمت را چهار رکن نظام ارائه خدمات  سلامت عنوان کرد و ادامه داد: در مجلس هشتم بر اساس توصیه‌ها و منویات رهبر معظم انقلاب در برنامه پنجم در ماده 32 شورای عالی سلامت و امنیت غذایی تعریف شد و تولیت سیاست‌گذاری، نظارت و تعیین خط مشی این حوزه به وزرات بهداشت واگذار شد.
محسنی با اشاره به تامین نیروی متخصص در بخش بهداشت و درمان نیز با اشاره به افق 1404 کشور گفت: ما باید تا پایان این افق به این نیروها دست می‌یافتیم که در بخش پزشکی در حال حاضر به این جایگاه رسیده‌ایم و افرادی متخصص را در اختیار داریم.
فرماندار نوشهر نیز در این مراسم افتتاحیه‌های پی در پی مراکز، خانه‌های بهداشت و بخش‌های ویژه بهداشت و درمان در شهرستان را نشان از خدمات گسترده در این بخش عنوان کرد.
حجت‌الاسلام محمود مشایخ امام جمعه نوشهر نیز با اشاره به نیاز غرب مازندران به لحاظ جمعیت بالای ثابت و شناور به بخش های ویژه گفت: علاوه بر افزایش فضاهای درمانی باید تجهیزات لازم در این زمینه در اختیار متخصصان باشد تا از اعزام بیماران به شهرستان‌های اطراف و تهران جلوگیری شود.
افتتاح ان ای سی یو  نوزادان بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal