حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/04/27 تعداد بازدید: 24
مراسم تودیع و معارفه در مرکز بهداشت ساری برگزار شد
در این مراسم دکتر جلایی رئیس مرکز بهداشت استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر پارسایی گفت : در مدیریت مشکلات بسیاری وجود دارد که در انجام آن باید حق مداری و عدالت محوری را سر لوحه کار خود قرار دهیم .

در این مراسم دکتر جلایی رئیس مرکز بهداشت استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر پارسایی گفت : در مدیریت مشکلات بسیاری وجود دارد که در انجام آن باید حق مداری و عدالت محوری را سر لوحه کار خود قرار دهیم . وی افزود : وظیفه مهم دیگر ما نگاه به مردم است که برای خدمت رسانی کم کاری وجود نداشته باشد. رئیس مرکز بهداشت استان گفت : انگیزشها را مدیران باید حفظ کنند و با توجه به کار و کارمند باید تلاش کنیم تا به اهداف سازمانی برسیم .

در ادامه دکتر معتمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری تدوین برنامه عملیاتی جهت ارتقاء سطح خدمات و تجهیز و تامین امکانات را از برنامه های خود عنوان کرد . دکترمحمد صادق پارسایی نیز طی سخنانی پایش مراکز جهت خدمات دهی مطلوب به مردم و مشارکت کارکنان در اجرای برنامه ها را از جمله اهداف دوران مسئولیتی خود ذکر نمود و گفت : هر انسانی در هر جایگاهی که قرار دارد باید با احساس مسولیت کار خود را انجام دهد .


 

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal