حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/08/19 تعداد بازدید : 478
با 20 غرفه؛نخستین جشنواره هنر، رسانه و سلامت در مازندران آغاز به کار کرد
نخستین جشنواره ملی هنر ، رسانه و سلامت با 20 غرفه نمایشگاهی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ساری آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران این جشنواره به مدت سه روز و در هشت محور برگزار می شود

نخستین جشنواره ملی هنر ، رسانه و سلامت  با 20 غرفه نمایشگاهی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ساری آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران این جشنواره به مدت سه روز و در هشت محور برگزار می شود.
آموزش روش های درست سالم زیستن، داشتن تغذیه و بهداشت فردی مناسب از بخش های مهم این جشنواره است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم آغاز به کار این جشنواره گفت: این جشنواره سال گذشته به صورت استانی در مازندران برگزار شد و به دلیل اینکه با استقبال مواجه شد با نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به صورت ملی در سال جاری آغاز به کار کرده است.
دکتر محمد مهدی ناصحی با اشاره به اینکه 1400 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد ، خاطر نشان کرد: 242 اثر کتاب آموزشی ، 302 پوستر، 108 روزنامه و مجله ،126 عکس ، 409 نقاشی ، 44 داستان کوتاه ، 12 کاریکاتور و 16 فیلمنامه در قالب این اثرها به جشنواره ارسال شده است.
وی با اشاره به اینکه برگزیدگان در هشت محور معرفی می شوند، گفت: 40 اثر برگزیده در مراسم اختتامیه این جشنواره در حضور وزیر بهداشت معرفی می شوند.
قائم مقام وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  با اعلام اینکه برگزاری این جشنواره می تواند نقش مهمی در آموزش و ارتقای سلامت جامعه داشته باشد، نگاه ما بر برگزاری دائم این جشنواره است تا اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در زمینه آموزش ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نقش خود را ایفا کنند.
دکتر ناصحی بر نقش آموزش و پرورش در ارتقای فرهنگ سلامت اشاره کرد و ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی آمادگی دارد  در این زمینه با آموزش و پرورش همکاری کند تا سنگ بنای سلامت جامعه را از مقطع جوان و دانش آموزان پایه ریزی کنند.
وی نقش آموزش را در ارتقای سلامت جامعه و پیشگیری از بیماری ها موثر دانست و خاطر نشان کرد: نقش آموزش در ارتقای سلامت جامعه انکارناپذیر است .

با 20 غرفه؛نخستین جشنواره هنر، رسانه و سلامت در مازندران آغاز به کار کرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal