حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/09/05 تعداد بازدید : 516
بسیج در اطاعت مخلصانه از رهبرى و دفاع از حریم ولایت سرآمد دیگران است .
دکتر حسین رنجبران فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دیدار بسیجیان از نمایشگاه بصیرت در صدا وسیما مرکز مازندران با اشاره به اینکه بسیج در اطاعت مخلصانه از رهبرى و دفاع از حریم ولایت سرآمد است گفت : بسیج در حال حاضر و آینده نیز همواره گوش به فرمان ولایت فقیه و رهبری هستند .

بسیج در اطاعت مخلصانه از رهبرى و دفاع از حریم ولایت سرآمد دیگران است .

دکتر حسین رنجبران فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دیدار بسیجیان از نمایشگاه بصیرت در صدا وسیما مرکز مازندران با اشاره به اینکه  بسیج در اطاعت مخلصانه از رهبرى و دفاع از حریم ولایت سرآمد است گفت : بسیج در حال حاضر و آینده نیز همواره گوش به فرمان ولایت فقیه و رهبری هستند .

وی با اشاره به اینکه حـمـایـت و پـیـروى آگاهانه از رهبرى ، مهم ترین راه حفظ ارزش هایى است که با نثار خون هاى بسیار به دست آمده است افزود : بر بسیجیان عزیز واجب است با اطاعت از فرامین رهبرى و باشـیـوه هاى مستدل و منطقى از حریم ولایت ، دفاع نمایند.  

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقویت بینش سیاسى و آگاهى هاى عـلمـى و عـقـیدتى بسیجیان را مورد تاکید قرار داد و افزود در عرصه هاى مختلف فرهنگى ، سیاسى ، اجتماعى و سازندگى کشور،حـضـور فـعـّال داشـتـه بـاشـنـد

دکتر رنجبران افزود : نقطه عطف بسیجیان ولایتمداری است وتا زمانی که گوش به فرمان ولایت و رهبری هستیم هیچ گزندی به مملکت ما نخواهد رسید و ولایتمداری همیشه خیر و برکت را برای کشور به ارمغان می آورد.
گفتنی است در این مراسم بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از نمایشگاه بصیرت واقع در صدا و سیمای مرکز مازندران بازدید کردند.

 

بسیج در اطاعت مخلصانه از رهبرى و دفاع از حریم ولایت سرآمد دیگران است .
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal