حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/09/05 تعداد بازدید : 601
بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از جانبازان قطع نخاعی این استان عیادت کردند.
رئیس دانشگاه ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، معاون درمان و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه جمعی از بسیجیان این دانشگاه از جانبازان قطع نخاعی این استان عیادت و گفتگو کردند
بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از جانبازان قطع نخاعی این استان عیادت کردند.
رئیس دانشگاه ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، معاون درمان و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه جمعی از بسیجیان این دانشگاه از جانبازان قطع نخاعی این استان عیادت و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و سپاس و تقدیر از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس که با اهدای جسم و جان خود از انقلاب اسلامی ایران دفاع کردند گفت : هفته دفاع مقدس هفته نورانی است که جانبازان دفاع مقدس به تاسی از امام شهید حضرت اباعبدالله الحسین این راه نورانی را انتخاب کردند  که این راه پربرکت مایه عزت دنیا و آخرت آنها شد.
دکتر ناصحی با اشاره به چهره های نورانی جانبازان قطع نخاعی استان مازندران گفت : هر چند جسم خاکی شما آسیب دید ولی شما چهره های نورانی هستند که در قلب تک تک مردم کشورمان جای دارید و هر ایرانی که نام ایرانی داشته باشد عشق و علاقه به جانبازان در قلب او جای دارد.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: راهی را که شما جانبازان انتخاب کردید راه عشق و ایثار و شهادت بوده است و  جامعه ما همین راه را برای سربلندی و عزت انتخاب کرد .
وی با ا شاره به اینکه تمام دنیا با نگاههای منفی بسیج شده اند که ایران را تضعیف کنند افزود: نظام مقدس با پشتوانه ارزشمندی همچون شهدا ، جانبازان و ولایت شکست ناپذیر است .
قائم مقام وزیر بهداشت به بیداری اسلامی در کشورهای جهان اشاره کرد و افزود:  با گذشت 30  سال از انقلاب اکنون همه مردم جهان به سمت اسلام و انقلاب اسلامی روی آورده اند.
وی با تقدیر از کسانی که به خدمت و پذیرایی این جانبازان مشغول هستند افزود : خدمت به جانبازان قطع نخاعی دفاع مقدس، بسیار ارزشمند است و با هیچ خدمت دیگری عوض نمی شود.
دکتر ناصحی آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران را همچون گذشته برای خدمت به جانبازان اعلام و افزود : خدمات تخصصی و خدماتی دیگری که در دانشگاه وجود دارد و جانبازان می توانند از آن استفاده کنند را در طبق اخلاص می نهیم تا ناتوانی جسمی این عزیزان هرچه زودتر بهتر شود.
وی افزود : دانشگاه علوم پزشکی مازندران از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران ، دستگاه برتر در جذب ایثارگران شناخته شد و هم اکنون  هزار  ایثارگر در این دانشگاه مشغول بکار هستند . 
بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از جانبازان قطع نخاعی این استان عیادت کردند.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal