حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/09/13 تعداد بازدید : 1890
سالانه بيش از 2 ميليون پانصد بيمار در بيمارستان‌هاي دولتي مازندران ويزيت مي‌شوند
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر فرهنگ بابامحمودي با اعلام اينكه 23 بيمارستان دولتي در مازندران به مردم خدمات مي‌دهند، تصريح كرد: از هر 100 بیمار مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های دولتی 10 نفر نیاز به بستری دارند
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه حاکمیت بالینی دانشگاه خبر داد:
سالانه بيش از 2 ميليون پانصد بيمار در بيمارستان‌هاي دولتي مازندران ويزيت مي‌شوند
قائم مقام دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: سالانه 2 هزار و 500 بيمار به بيمارستان‌هاي دولتي مازندران مراجعه مي‌كنند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر فرهنگ بابامحمودي با اعلام اينكه 23 بيمارستان دولتي در مازندران به مردم خدمات مي‌دهند، تصريح كرد:  از هر 100 بیمار مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های دولتی 10 نفر نیاز به بستری دارند.
وی با اشاره به اينكه ارتقای کیفیت خدمات پزشکی تمامی معاونت‌های دانشگاه در دستور كار قرار دارد، خاطر نشان كرد: گواه اين روند تجليل استاندار از رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به در بخش خدمات‌رسانی به مشتریان و جلب رضایت مراجعه کننده‌ها بوده است.
دكتر بابامحمودي از اجرای نوبت‌دهی الکترونیکی در بیمارستان‌های دولتی مازندران خبر داد و گفت: اجرای اين طرح  در بیمارستان‌های دولتی مازندران فراگیر می‌شود.
وی یادآور شد: برای افزایش سلامت جامعه اصل حاکمیت بالینی در مراکز درمانی و بهداشتی مازندران لحاظ شد که در این باره معاونت‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی مکلف به اجرای برنامه‌های تخصصی در اجرای طرح شدند.
دكتر بابامحمودی با اشاره به اینکه برای نخستین بار در استان مازندران بیمارستان بوعلی طرح نوبت الکترونیکی به مراجعه‌کننده‌ها را اجرا کرده است، گفت: برای تسهیل در کار مراجعه‌کننده‌ها سامانه نوبت‌دهی الکترونیکی برای بیمارستان‌های استان مازندران تعریف شده که اگر این طرح در بیمارستان دولتی و آموزشی بوعلی ساری موفق بود در مدت کوتاهی تمام مراکز بهداشتی درمانی دولتی مجهز به سیستم اخذ نوبت الکترونیکی می‌شود.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: سند اجرایی حاکمیت بالینی تجربیات خود را در اصل ارائه خدمت سلامت عرضه کرده که این مهم حدود 20 ماه و 12 روز است که در دانشگاه مازندران در حال اجرا است.
سالانه بيش از 2 ميليون پانصد بيمار در بيمارستان‌هاي دولتي مازندران ويزيت مي‌شوند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal