حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/09/21 تعداد بازدید : 2862
گره‌های کور مشکلات پزشکی با پژوهش برطرف می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با تحقیقاتی که پژوهشگران انجام دادند گره‌های کور پیشرفت برداشته شد و توانستیم در عرصه‌های مختلف علمی موفقیت کسب کنیم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
گره‌های کور مشکلات پزشکی با پژوهش برطرف می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با تحقیقاتی که پژوهشگران انجام دادند گره‌های کور پیشرفت برداشته شد و توانستیم در عرصه‌های مختلف علمی موفقیت کسب کنیم.
محمدمهدی ناصحی در کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی مازندران، با اشاره به هفته پژوهش، اذعان داشت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این بخش گام‌های موثری را برداشته است.
  روزانه 3 هزار تن زباله در مازندران تولید می‌شود
مدیرکل محیط زیست مازندران گفت: روزانه 3 هزار و 150 تن زباله در مازندران تولید می‌شود.
هرمز محمودی‌راد در کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی مازندران، اظهار داشت: شهرداران در مدیریت جمع‌آوری زباله تلاش دارند، اما محدودیت‌های اراضی و منابع مالی از مشکلات پیش رو است.
وی با اشاره به اینکه با اعمال مدیریت سنتی نمی‌توان کاری در زمینه زباله انجام داد، اضافه کرد: در مازندران روزانه 3 هزار و 150 تن زباله تولید می‌شود که یک هزار و 450 تن در محدوده روستایی و یک هزار و 700 تن در محدوده شهری است.
محمودی‌راد با بیان اینکه سرانه تولید زباله هر مازندرانی روزانه 800 گرم است، گفت: 68 درصد از زباله‌های تولیدی، زباله «تر» هستند.
این مسئول با اشاره به اینکه سه درصد از دفن زباله به صورت بهداشتی و هفت درصد به صورت کمپوست است، یادآور شد: 90 درصد از زباله تولیدی در استان تلمبار می‌شود.
محمودی‌راد ادامه داد: شهرهای ساری، نوشهر، آمل و بابل که کلنگ کارخانه زباله سوز زده شده، اما در سایر شهرها زباله به صورت سابق دفن می‌شود که گلایه برخی را هم به همراه دارد.
گره‌های کور مشکلات پزشکی با پژوهش برطرف می‌شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal