حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/09/29 تعداد بازدید : 544
به‌ روزترین تجهیزات جراحی مغز و اعصاب کشور در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری موجود است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر آرمان رکان‌قزوینی امروز در کنگره میان دوره‌‌ای بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب ایران اظهار داشت: 80 مقاله برای ارائه در این کنگره مورد پذیرش قرار گرفت
دبیر کنگره علمی بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب ایران خبر داد: ارسال بیش از 100 مقاله به دبیرخانه کنگره جراحان مغز و اعصاب ایران
دبیر کنگره علمی میان دوره‌ای بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب ایران از ارسال بیش از 100 مقاله به دبیرخانه کنگره جراحان مغز و اعصاب ایران در مازندران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر آرمان رکان‌قزوینی امروز در کنگره میان دوره‌‌ای بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب ایران اظهار داشت: 80 مقاله برای ارائه در این کنگره مورد پذیرش قرار گرفت.
وی تصریح کرد: پس از بررسی‌های انجام شده، 46 اثر ارائه شده به این کنگره به صورت سخنرانی طی سه روز و 36 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود.
دکتر رکان‌قزوینی با اشاره به اینکه تمام مقاله‌های ارائه شده در این همایش به صورت کتاب درآمد و در اختیار جراحان برتر مغز حاضر در این کنگره ارائه شد، یادآور شد: محورهای همایش را نحوه درمان و شناخت بیماری‌های مربوط به مغز و اعصاب و روش‌های تصویربرداری به شیوه  جدید عنوان کرد.
 دبیر کنگره علمی کنگره‌ای میان‌دور‌ه‌ای بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب ایران با بیان اینکه همه تلاش ما این است که تمام مقاله‌های ارائه شده این کنگره به صورت کاربردی اجرا شود، یادآور شد: برگزاری کنگره‌های علمی، اطلاعات جزیره‌ای را که در کشور وجود دارد را با همدیگر جمع و به صورت کاربردی ارائه می‌کند.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر جراحی مغز و اعصاب در مازندران در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری انجام می‌شود، ابراز داشت:  در تلاش هستیم تا امکانات بیمارستان بوعلی ساری را برای انجام عمل‌های جراحی مغز و اعصاب فراهم کنیم.
 دکتر رکان تعداد جراحان مغز و اعصاب در مازندران را حدود 20 نفر اعلام و بیان داشت: به‌ روزترین تجهیزات جراحی مغز و اعصاب کشور
در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری موجود است.
به‌ روزترین تجهیزات جراحی مغز و اعصاب کشور در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری موجود است.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal