حوزه ریاست
۱۳۹۸ شنبه ۲۵ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/05/13 تعداد بازدید: 7
دانشجویان دانشگاه درنهمین المپیاد ورزشی کشور1طلا و2 برنز کسب کردند
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران یک مدال طلا و دو مدال برنز در نهمین دوره دروه المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور کسب کردند .

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران یک مدال طلا و دو مدال برنز در نهمین دوره دروه المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور کسب کردند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نهمین دروه المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور که از تاریخ 5/5/89 الی 11/5/89در کرمانشاه برگزار گردید. 43 دانشجوی ورزشکار در قالب کاروان ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته های فوتبال، والیبال ، کشتی ، دو و میدانی ،تکواندو و بدمینتون در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

در این مسابقات اردلان علیخانیان با کسب مدال طلا مقام اول و علی طلایی با کسب مدال برنز مقام سوم و عبداله موحد با کسب مدال برنز مقام سوم در رشته کشتی را بدست آوردند .

در این مسابقات تیم فوتبال موفق به حفظ سهمیه دسته اولی در بین 16 تیم شرکت کننده و تیم والیبال نیز موفق به حفظ سهمیه دسته اولی در بین 13 تیم شرکت کننده شدند .

گفتنی است نهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه هاي علوم پزشکي با حضور دو هزار و 200 دانشجو از 45 دانشگاه علوم پزشکي در 11 رشته ورزشي از چهارم مرداد آغاز و تا یازدهم مرداد به پایان رسید.


 

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal