حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/11/07 تعداد بازدید : 945
خیرین175 میلیون تومان به ساخت بیمارستان کودکان سرطانی بوعلی ساری کمک کردند
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران از شهرستان ساری، رضا شهریاری در همایش مجمع خیران بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرطان ماهک، اظهار داشت: نیاکان ما بر این باور بودند که آبادانی و مهر به میهن پدیده‌هایی هستند که خداجویان باید این راه را بپیمایند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران از شهرستان ساری، رضا شهریاری  در همایش مجمع خیران بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرطان ماهک، اظهار داشت: نیاکان ما بر  این باور بودند که آبادانی و مهر به میهن پدیده‌هایی هستند که خداجویان باید این راه را بپیمایند.

وی تصریح کرد:‌ در راستای این آرمان بر آن هستیم تا با ساخت بیمارستان تخصصی کودکان سرطانی، گام‌هایی در این راستا برداریم.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیران ماهک، ادامه داد: ‌امروز صحبت از کودکانی است که به جای گذراندن لحظه‌های شاد و بی‌دغدغه، لحظات پر از دردی را بر روی تخت‌های بیمارستان سپری می‌کنند.

وی اضافه کرد: کودکانی که نفس‌هایشان به شماره افتاده هنوز با واژه مرگ غریبه هستند.

شهریاری با اشاره به اینکه در این سو نگاه نگران و خسته مادران و پدرانی که تاب رنج کشیدن فرزند را ندارند شاهد هستیم، بیان داشت: از طرفی هزینه‌های سنگین درمان هم می‌تواند دردی مضاعف بر شانه‌های خسته و ناتوان آنها باشد.

وی خاطرنشان کرد: بیایید یاری خود را در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در طبق بی‌منت، پیش‌کش دستان کوچکشان کنیم و به امید روزی باشیم که چشم هیچ کودکی گریان نباشد و اگر هم گریان شد دستی باشد که اشک‌هایش را پاک کند و شانه‌ای که تکیه‌گاه رنج‌هایش باشد.

شهریاری با اشاره به اینکه بیمارستان کودکان سرطانی در زمین اهدایی دکتر مرحوم اسماعیل شهیدی کلنگ‌زنی شد، اظهار داشت: این بیمارستان با 8 هزار متر مربع مساحت و 280 تخت در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه شهرداری وجهی بابت صدور پروانه این بیمارستان دریافت نکرد، گفت: شرکت مشاوره هم تنها 50 درصد از هزینه‌های نقشه ساخت را دریافت کرد و کمک‌های قطره‌ای هموطنان ما را به این نقطه رساند که امروز می‌توانیم خود را برای موفقیت‌های آینده آماده کنیم و با تمام وجود برای شادی کودکان معصوم و پدر و مادرهای رنج دیده قدمی از سر صدق و صفا و وظیفه برداریم.

شهریاری با اشاره به اینکه عملیات خاکبرداری این بیمارستان با همت یکی از خیران به پایان رسید، یادآور شد:‌ با اجرای زیرسازی و دیوار حائل، پروژه آماده اجرای فنداسیون است.

وی اظهار داشت:‌ ماهک تبلوری از ایفای نقش مشارکت مردمی در جامعه است، امری که در سنت‌ها و آداب ملی و اعتقادات اسلامی ما ریشه دارد.

درپایان این مراسم خیرین 175 میلیون تومان به ساخت بیمارستان کودکان سرطانی کمک کردند.

 
خیرین175 میلیون تومان به ساخت بیمارستان کودکان سرطانی بوعلی ساری کمک کردند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal