حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/11/26 تعداد بازدید : 547
نحوه خدمات‌دهی مدرن‌ترین آزمایشگاه پزشکی شمال تشریح شد
احمدعلی عنایتی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به افتتاح آزمایشگاه جامع تحقیقایت شمال کشور در مورد نحوه خدمات‌دهی این آزمایشگاه اظهار داشت: ارائه خدمات به محققان و دانش‌پژوهان شمال کشور با هماهنگی‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های مرجع، مازندران، بابل، گیلان و گلستان امکان‌پذیر است.
توسط معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران
نحوه خدمات‌دهی مدرن‌ترین آزمایشگاه پزشکی شمال تشریح شد
احمدعلی عنایتی  در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  با اشاره به افتتاح آزمایشگاه جامع تحقیقایت شمال کشور در مورد نحوه خدمات‌دهی این آزمایشگاه اظهار داشت: ارائه خدمات به محققان و دانش‌پژوهان شمال کشور با هماهنگی‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های مرجع، مازندران، بابل، گیلان و گلستان امکان‌پذیر است.
وی درباره تعرفه خدمات آزمایشگاه جامع تحقیقاتی شمال کشور تصریح کرد: تعرفه مربوط به خدمات بر اساس نوع خدمت، زمان صرف شده و هزینه مواد مصرفی و نگهداری دستگاه‌ها محاسبه می‌شود که توسط معاونت تحقیقات و فناوری ابلاغ و از طریق سایت آزمایشگاه جامع تحقیقات شمال کشور قابل دریافت است.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره نحوه پرداخت هزینه‌ها یادآور شد: هزینه آزمایش‌ها با توجه به مبالغ اعلام شده قبل از دریافت جواب باید به حساب اعلام شده آزمایشگاه واریز و فیش آن به آزمایشگاه تحویل داده شود.
وی خاطرنشان کرد: واحدهایی که تجهیزات آزمایشگاهی به واحد تحقیقات شمال کشور اهدا کنند در دریافت خدمات آزمایشگاهی در اولویت قرار دارند و از تخفیف‌های ویژه خدمات‌دهی در آزمایشگاه برخوردار می‌شوند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پایان تاکید کرد: خدمات آزمایشگاه جامع تحقیقات شمال کشور، اختصاص به پژوهش‌های علمی دارد.
نخستین آزمایشگاه جامع تحقیقات شمال کشور با هزینه یک میلیارد تومانی ایجاد شد و بر اساس گفته مسئولان آزمایشگاه جامع تحقیقات شمال کشور، مبلغ 2 میلیارد تومان دیگر برای خرید دستگاه‌های جدید اختصاص یافت و دستگاه‌ها نیز در حال خرید است
نحوه خدمات‌دهی مدرن‌ترین آزمایشگاه پزشکی شمال تشریح شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal