حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/11/29 تعداد بازدید : 905
پلنگ دو شهروند کیاسری را مجروح کرد
دو شهروند کیاسری بر اثر حمله یک غلاده پلنگ مجروح وبرای ارائه خدمات درمانی مناسب به مرکز درمانی و بهداشتی این شهر منتقل شدند .
دو شهروند کیاسری بر اثر حمله یک غلاده پلنگ مجروح وبرای ارائه خدمات درمانی مناسب به مرکز درمانی و بهداشتی این شهر منتقل شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه یکی از این افراد به نام " سید اسماعیل عشوری " بر اثر شدت مجروحیت به بیمارستان بوعلی سینای ساری منتقل شد و درحال حاضر دراین مرکز درمانی بستری است  .
این شهروند از ناحیه دست ، پا و سینه بر اثر حمله پلنگ مجروح شد که جراحت دست راست از ناحیه آرنج  از شدت بیشتری برخوردار است .
فرد دیگری به نام " سید ابراهیم خلاش " که در این حمله مجروح شده بود پس از درمان سرپایی از جمله پانسمان ، شستشوی زخم و ترزیق واکسن کزاز از مرکز بهداشتی و درمانی کیاسر مرحض شد .
" سید اسماعیل عشوری " روز شنبه به خبرنگار ایرنا در ساری ، گفت : روز گذشته درهنگام چوپانی در روستای " توسه " از توابع کیاسر با یک غلاده پلنگ به ما حمله کرد که از ناحیه دست ، پا و سینه مجروح شدم .
وی گفت : شدت جراحت دست راست از ناحیه آرنج از شدن بیشتری برخوردار است وبا کمک نیروهای مردمی به مرکز درمانی کیاسر و از آنجا با همکاری نیروهای امدادی به بیمارستان بوعلی سینای ساری برای مداوای زخم ها ، منتقل شدم .
بنابه گفته اهالی روستای توسه حمله پلنگ به مردم این منطقه در سال های اخیر سابقه نداشته و به نظر می رسد بر اثر بارش برف و کاهش شدید دمای هوا این حیوان برای رفع گرسنگی به این افراد حمله کرده است .
روستای توسه در حدود 10 کیلومتری کیاسر واقع شده است که شغل اغلب ساکنین این روستا کشاورزی و چوپانی است .
 پلنگ دو شهروند کیاسری را مجروح کرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal