حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/12/16 تعداد بازدید : 930
جامعه پویا نیاز به پزشکان متخصص و متعهد دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی واحد بین الملل رامسر در مراسم جشن دانشجویان جدید الورود ،گفت: جامعه پویای امروزی نیاز به پزشکان وداروسازان متخصص و متعهد دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  ،مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی مازندران واحد بین الملل رامسر با حضور ریاست واحد ، معاونان ومسئولان شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آمفی تئاتر مجتمع آزمایشگاهی حکیم واحد بین الملل رامسر برگزارشد.
دکتر محمد تقی هدایتی در مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود واحد بین الملل  دانشگاه علوم پزشکی مازندران رامسر، اظهار داشت: سلامت مقوله با اهمیتی است .
وی ادامه داد: دانشجویان با یک برنامه ریزی مشخص و کامل به یادگیری هر چه بهتر دروس در کنار برنامه های ورزشی ، فرهنگی ، پژوهشی بپردازند و نهایت تلاش خود را برای اعتبار بخشی دانشگاه و همچینین اعتبار خودشان انجام دهند.
ریاست دانشگاه علوم پزشکی واحد بین الملل رامسر با اشاره به اینکه جامعه پویای امروزی نیاز به پزشکان وداروسازان متخصص و  متعهد  دارد، تصریح کرد:پزشکانی که قلبشان برای مردم بتپد وبتوانند حس مردم دوستی را برای همیشه در درون خود، زنده نگه دارند.
دکتر زمانی معاونت آموزشی  واحد، در ادامه کلیات اهداف آموزشی  دانشگاه را بیان کرد.
وی وظایف پزشکان را در ارتقاء سلامت ، پیشگیری از بیماریها و مراقبتهای اولیه مبتنی بر اخلاق پزشکی مهم دانست  وبه دانشجویان توصیه کرد:  دانشجویان از تکنولوژی و علم روز که به سرعت در حال گسترش است  استفاده و بهره کامل ببرند.
مشاور فرهنگی و امام جماعت واحد حجت السلام  وزیر مقدم به مساله علم و دین پرداخت.
حجت السلام وزیر مقدم ، بیان داشت: دو مقوله علم و دین جدا از هم نیستند بلکه لازم و ملزوم  هم هستند که می توان با توکل به خدای متعال برهرگونه مشکلات فائق آمد .
شکوری مسوول امور دانشجویی و پژوهشی واحد اهم فعالیتهای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه شامل امورفرهنگی و فوق برنامه و تربیت بدنی، امور رفاهی و تغذیه دانشجویان، کمیته انضباطی، دفتر مشاوره و فوق برنامه و نشریات و تشکیل پرونده سلامت و تشکل ها و کانونها مطالبی را تبیین کرد.
در ادامه مراسم دکتر عقیلی دبیر شورای انضباطی دانشگاه هدف از تشکیل این شورا را تامین حقوق دانشجویان ،حفظ کرامت دانشگاهیان، سالم نگاه داشتن محیط آکادمیک و مقابله با هرگونه نادیده نگاه داشتن حقوق فردی و اجتماعی دیگران ذکر کرد.
 عقیلی ابراز امیدواری کرد که دانشجویان با تشکیل تشکلها و صنف های مختلف دانشجویی حضور فعال و پایداری در این عرصه داشته باشند .
در پایان مراسم سوگندنامه توسط امام جماعت واحد با همراهی دانشجویان  قرائت شد.
جامعه پویا نیاز به پزشکان متخصص و متعهد دارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal