حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/12/22 تعداد بازدید : 590
از 10 اسفند تا 17 فروردین سال آینده نیز ، اکیپ های نظارت فعال هستند
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، حسن مکرمی رستمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:از 10 اسفند تا 17 فروردین سال آینده ، اکیپ های نظارت فعال هستند
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، حسن مکرمی رستمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:از 10 اسفند تا 17 فروردین سال آینده ، اکیپ های نظارت فعال هستند.
وی با بیان اینکه در هر شبکه بهداشت و درمان ، نیروی نظارت بر موارد غذایی داریم ،تصریح کرد:هر روز در ستاد 2 کشیک داریم.
مکرمی با اشاره به اینکه در آزمایشگاه مواد غذایی نیروی نظارت داریم ، افزود:‌در موارد خاص ، این افراد آماده پیگیری آزمایش ها هستند.
وی با بیان اینکه شماره 09646 برای پیگیری شکایت های مردمی اعلام شده ، گفت:‌ایام نوروز گذشته همین فرآیند را داشتیم.
مکرمی با اشاره به اینکه امسال برخی نواقص را برطرف کردیم ، یادآور شد:‌سال گذشته جمع آوری گزارشات کار سختی بود و امسال به این نحو است که کارشناس هر روز ، باید تمام گزارش ها را به کارشناسی که روز بعد کشیک است ، ارائه کند.
وی با بیان اینکه سال گذشته در ستاد یک نیروی نظارتی داشتیم ، تصریح کرد:‌امسال علاوه بر نیروی اداری ، یک نیروی آماده برای فعالیت هم داریم.

مدیریت مواد غذایی ،آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، افزود:‌چنانچه واحدها در محصولات غذایی از ترکیبات تعریف نشده استفاده کنند ، بدون دادن تذکر نسبت به لغو شش ماهه پروانه فعالیت اقدام می کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که میزان جریمه ها برای واحدهای متخلف ، بازدارنده نیست ، یادآور شد:‌ما نیز به این موضوع معترض بوده و چندین سال است که پیگیر این قضیه هستیم.
مکرمی خاطرنشان کرد:‌قانون اصلاح نظارت بر مواد غذایی در مجلس است ، گفت:‌بنا بر این است که این قانون تغییر کند.
وی با بیان اینکه در سه ماه اخیر کمیسیون فنی قانونی به ما واگذار شده است ، ادامه داد:در تخلفات آشکار ، پروانه فعالیت را لغو کرده ایم و در صورت تکرار ، مدت تعلیق افزایش می یابد.
از 10 اسفند تا 17 فروردین سال آینده نیز ، اکیپ های نظارت فعال هستند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal