حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/12/22 تعداد بازدید : 1147
برگزاری هشتمین شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی مازندران
دبیر شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری هشتمین نشست این شورا با حضور اعضای هیات علمی خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دکتر قاسم جان بابایی در حاشیه برگزاری نشست شورای هم اندیشی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت: شورای هم اندیشی اساتید با پیشنهاد رهبر معظم انقلاب از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، ارائه شد.
وی با بیان اینکه این شورا آیین نامه کلی در خصوص ارتباط بین اعضای هیات علمی و مسئولان دارد ، تصریح کرد: محورهای این شورا در بعد مسائل سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی است.
جان بابایی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در یک سال اخیر تقریبا هشت جلسه شورای هم اندیشی اساتید را برگزار کرده ، ادامه داد: به دلیل اینکه سایر مسائل با رشته پزشکی چندان سنخیتی ندارد و ورود ما به آن موارد راه به جایی نمی برد سعی کردیم مسائلی در بعد آموزشی ، پژوهشی و بحث مسائل بهداشتی ، درمانی و سلامت وارد شویم که دانشگاه علوم پزشکی متولی آن است.
این فوق تخصص هوماتولوژی، خاطرنشان کرد: بر اساس پیشنهادات اعضای هیات علمی معضلات دانشگاه مطرح شده و در جلسات هم اندیشی مورد بررسی قرار گرفته و در دستور کار قرار می دهیم.
دبیر شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، افزود: به لحاظ موضوعیت جلسه ممکن است افراد خاص هم به جلسات دعوت شوند.
وی گفت: جلسات معرفت افزایی را هم در مسائل سیاسی ، اجتماعی و ادبی به صورت کارگاه برگزار می کنیم .
جان بابایی با اشاره به اینکه برآیند این جلسات مناسب است ، متذکر شد: اعضای هیات علمی به راحتی در این جلسات حضور یافته  و نقدهای آزادانه دارند و  فضا برای بیان این موضوعات آزاد است.
وی تصریح کرد: حضور با رغبت اعضای هیات علمی در این ساعت از روز در این جلسه نشان از وزین بودن جلسه است.
جان بابایی با اشاره به اینکه رئیس دانشگاه در جلسات حضور یافته و به نقطه نظرات توجه می کند، اظهار داشت: از طریق دبیر این شورا ، نقطه نظرات به معاونت های مرتبط ارسال می شود تا مورد بررسی قرار گیرند.
 
 
 .
برگزاری هشتمین شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal