حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/12/22 تعداد بازدید : 800
آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در چهارشنبه آخر سال
دكتر محمدمهدی ناصحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نیروهای اورژانس و فوریت های پزشكی و كادر پزشكی استان در آمادگی كامل بسر می برند تا خدمات درمانی مناسب به آسیب دیدگان این مراسم ارایه كنند .
دكتر محمدمهدی ناصحی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نیروهای اورژانس و فوریت های پزشكی و كادر پزشكی استان در آمادگی كامل بسر می برند تا خدمات درمانی مناسب به آسیب دیدگان این مراسم ارایه كنند .
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از آماده باش پایگاههای اورژانس و مراكز درمانی استان در این شب خبر داد و اظهار داشت : 67 پایگاه اورژانس و 24 بیمارستان دولتی در شهرهای مختلف استان مازندران در آمادگی كامل بسر می برند .
وی به خانواده ها توصیه كرد بیشتر مراقب فرزندان خود باشند و از دسترسی آنان به مواد محترقه ، آتش زا و منفجره به شدت جلوگیری كنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم .
رییس دانشگاه علوم پزشكی مازندران با اشاره به صدمات و لطمات وارده به افراد در مراسم شب آخر سال ، سال گذشته ، بیان داشت : در مراسم سال گذشته شاهد حوادث دلخراش و آسیب دیده بودیم كه امیدواریم با همكاری جدی مردم و سایر داستگاه ها شاهد حوادث دلخرش در این شب نباشیم .
وی سوختگی ، قطع عضو و آسیب دیدگی جدی به اعضای بدن همچون چشم را از جمله صدمات وارد به افراد حاضر در این مراسم ، اعلام كرد و از خانواده ها تقاضا كرد از حضور فرزندانشان در این مراسم جلوگیری كنند .
آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در چهارشنبه آخر سال
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal