حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/05 تعداد بازدید : 637
در کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی عنوان شد :دوهزار و 788 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در هفت روز گذشته کشف و معدوم شد
دکتر فرهنگ بابا محمودی جانشین کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی استان مازندران گفت:در طی 7 روز گذشته دوهزار و 788 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد .
دوهزار و 788  کیلوگرم مواد غذایی فاسد در هفت روز گذشته کشف و معدوم شد

دکتر فرهنگ بابا محمودی جانشین کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی استان مازندران با اشاره به این مطلب که در طی 7 روز گذشته دوهزار و 788  کیلوگرم مواد غذایی فاسد  کشف و معدوم شد افزود : در چهارمین روز از سال جدید 304 کیلوگرم از مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد.

دکتر بابامحمودی تعداد اکیپ های بازرسی ثابت و سیار بهداشت محیط را 39 اکیپ اعلام و افزود : این گروههای بازرسی هر روزه بر مراکز تهیه و توزیع در اماکن عمومی نظارت دارند .

وی شعار سال جدید عنوان شده از سوی مقام معظم رهبری که سال حمایت از سرمایه ملی است را مکمل سال جهاد اقتصادی خواند و گفت : مقام معظم رهبری شعارهایی را مطرح می کند که به سود کشور است .

این مسئول با اشاره به اینکه پنج نیروی با تجربه  دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ستاد تسهیلات نوروزی مستقر هستند، اظهار داشت : با ارتباط مستمر و پیگیری های این ستاد اخبار روزانه در این ستاد جمع اوری و رصد می شوند .

وی ارائه کتابچه راهنمای مسافران نوروزی را از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران اعلام کرد و گفت: ستاد تسهیلات نوروزی با ارائه کتابچه راهنمای مسافران نوروزی تمام مراکز درمانی را با ذکر شماره تلفن معرفی کرده است.

بابامحمودی تصریح کرد : مازندرانی‌ها تعصب لازم را در خدمات‌رسانی به مسافران دارند و مراقب هستند تا در تامین مواد غذایی سالم ،  خدمات ارزشمندی به مسافران ارایه شود .

دکتر بابامحمودی تعداد زایمانهای انجام شده از 27 اسفند 90 تا 4 فروردین 91 را 734 مورد اعلام کرد و گفت : بیشترین زایمانهای انجام شده در اولین روز سال به تعداد 141 مورد بوده است .

در کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی عنوان شد :دوهزار و 788  کیلوگرم مواد غذایی فاسد در هفت روز گذشته کشف و معدوم شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal