حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/20 تعداد بازدید : 742
مازندران به مرکز بزرگ جراحی مغز واعصاب کشور تبدیل می شود.
عضو انجمن جراحان مغز واعصاب ایران گفت: مازندران به مرکز بزرگ جراحی مغز واعصاب کشور تبدیل می شود.
عضو انجمن جراحان مغز واعصاب ایران
مازندران به مرکز بزرگ جراحی مغز واعصاب کشور تبدیل می شود
عضو انجمن جراحان مغز واعصاب ایران گفت: مازندران به مرکز بزرگ جراحی مغز واعصاب کشور تبدیل می شود.
دكتر سید ابراهیم کتابچی در کنفرانس جراحی ومغز و اعصاب در بیمارستان امام خميني (ره) ساري با اشاره به پیشرفت های کشور در انجام جراحی های اعصاب اظهار داشت: با همکاری آیت الله طبرسی و پيگيري هاي رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به زودی شرایط تربیت دانشجو در رشته مغز واعصاب در دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام می شود.
وی تصریح کرد: برای ایجاد رشته جراحی مغز واعصاب نیاز به فراهم کردن شرایط مناسب جراحی داریم که با همکاری مسئولان دانشگاه شرایط پذیرش ایجاد این رشته در بيمارستان امام خميني (ره) ساري فراهم شد.
رئیس بخش جراحی بیمارستان سینا تهران با بیان اینکه در تلاش هستیم که بخش جراحی اعصاب مازندران با تمام تجهیزات راه اندازی شود اظهار امیدواری کرد: بخش جراحی اعصاب بیمارستان امام ساری تا سه سال آینده یکی از بخش های جراحي مغز و اعصاب قوی ومجهز براي تربيت دستيار در سطح كشور مي شود.
وی یادآور شد: مراحل اجرای ایجاد رشته جراحی اعصاب در مازندران از سال گذشته کلید خورد و برای ایجاد این رشته نیاز به تکمیل تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد این رشته داریم.
وی با اشاره به توان بالای دانشمندان ایرانی برای ساخت دستگاه نقشه راه (navigation  )جراحی مغز واعصاب یادآور شد: با ساخت این دستگاه در داخل کشور تمام مراکز علمی کشور می توانند از این دستگاه با هزینه تولید بسیار مناسب بهره برداری کنند.
کتابچی یادآور شد: با ساخت دستگاه نقشه راه جراحی اعصاب در کشور زمان جراحی مغز و اعصاب از 17 ساعت به دو ساعت کاهش پیدا کرد.
 مازندران به مرکز بزرگ جراحی مغز واعصاب کشور تبدیل می شود.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal